7 Червня 2019 | 202

«Дивись українське!» на ІІІ Міжнародному фестивалі «Бруківка»

«БРУКІВКА» прагне відкривати для учасників та гостей фестивалю ще більше цікавого та корисного з української кіноіндустрії. Саме тому, 15 вересня о 16:00 відбудеться показ фільмів проекту «Дивись українське!».

Більшість інформації, яку ми отримуємо щодня – це негатив, який викликає нескінченні хвилювання та тривогу. А коли людина постійно знаходиться під тиском важких емоцій, їй важко бути впевненою у собі. Щоб вплинути на цю ситуацію, три роки тому в українській кінематографічній спільноті виникла ідея створити проект «Дивись українське!», який пропонує глядачам життєствердні кіноісторії.

Це історії про цінності, про те, що навіть маленький вчинок, на який здатна будь-яка людина, може кардинально змінити чиєсь життя.

Кадр з фільму «Урок» (режисер Михайло Іллєнко)

В рамках проекту «Дивись українське!» вже третій рік поспіль проводиться всеукраїнський конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО». І кожного року на адресу проекту надходить близько 500 історій. За сценаріями-переможцями українські режисери вже створили більше двох десятків ігрових короткометражних фільмів.

Кадр з фільму «Інклюзія у школі» (режисер Оксана Тараненко)

Кіноновели проекту «Дивись українське!» вже здобули більше 20 нагород та відзнак на вітчизняних та закордонних кінофестивалях. Організатори проекти прагнуть залучати нових авторів, кінематографістів та відкривають нам нові обличчя українського кіно.

Кадр з фільму «Двері» (режисер Наталія Давиденко)

Фільми проекту «Дивись українське!» – це професійне і водночас дуже людське кіно. Десь трохи наївне, щемливе, щире, емоційне, але не пафосне, не агітаційне. Йому віриш.

Ініціаторами та розробниками проекту є компанія «ВАВІЛОН» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!»
Проект реалізується за підтримки Міністерства культури України та Державного агентства України з питань кіно.

Отже, запрошуємо вас на перегляд фільмів проекту «Дивись українське!» в Міський будинок культури 15 вересня о 16:00. Також, після перегляду фільмів бажаючі матимуть можливість поспілкуватись із командою проекту, яка завітає до нас на фестиваль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: