6 Липня 2020 | 84

Дячук: через ситуацію з «договорняками» в Вірменії на нас навішали ганебне клеймо

Півзахисник вірменського «Локомотива», українець Сергій Дячук в інтерв’ю Meta-ratings.com.ua розповів про скандал з договірними матчами в Вірменії, за підсумками якого від футболу були відсторонені 58 футболістів, серед яких виявився Дячук.

В Україні на державному рівні прийняли закон про боротьбу з договірними матчами. Серед гравців, яких звинувачують в договірних матчах, є два футболісти, які в Україні були помічені в подібних іграх і отримали дискваліфікацію.

«Через звинувачення останній матч перенесли на кілька днів, все через дії Федерації футболу. Другого липня ми повинні були грати тур, але знайшли причину – нібито через проблеми зі стадіоном слід перенести гру на четверте липня. ФК «Ван» зіграв другого числа, переміг і обігнав нас в турнірній таблиці за додатковими показниками, хоча у нас гра в запасі. На закритому засіданні третього липня чемпіонат зупинили і нинішні результати є остаточними. Якщо дивитися на турнірну таблицю, то саме «Ван» виходить у вищу лігу, хоча ще залишається п’ять турів до кінця чемпіонату. Схоже, через цю ситуацію на нас навішали ганебне клеймо» –  розказав Сергій Дячук.

Читайте Metaratings, щоб бути в курсі свіжих новин українського та світового спорту, ексклюзивних інсайдів і експертних думок.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама