13 Лютого 2018 | 721

Двом мешканцям Кам’янеччини «світить» до 3 років позбавлення волі за вирубку дерев

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами незаконної порубки лісу.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області, в одному з таких проваджень встановлено, що у грудні минулого року, перебуваючи в лісовому масиві на території природно-заповідного фонду, на окраїні села у Кам’янець-Подільському районі, місцевий мешканець здійснив незаконну порубку дерева породи «Дуб».

У подальшому деревину він розрізав на колоди та викрав з території державного лісового господарства.

«За результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні прокуратурою затверджено обвинувальний акт за ст. 246 (незаконна порубка дерев в лісі, на території природно-заповідного фонду), ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, який для розгляду направлено до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду», – додають у прокуратурі.

Також зазначається, що ще один мешканець району на території природно-заповідного фонду здійснив незаконну порубку 9 дерев породи «Осика», «Черешня» та «Граб».

За цим фактом слідчим відділенням районного відділення Нацполіції проводиться досудове розслідування за ст. 246 (незаконна порубка дерев в лісі, на території природно-заповідного фонду).

Особі оголошено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та досудове розслідування триває.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар, загальний розмір шкоди, заподіяної державі порушенням законодавства про природно-заповідний фонд та вчиненими кримінальними правопорушеннями, складає більше 48 тис. грн.

Довідка: санкція статті 246 Кримінального кодексу України передбачає альтернативні покарання у виді штрафу, арешту на строк до 6 місяців, обмеження волі на строк до 3 років та позбавлення волі на той самий строк.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
2

Поділитися з друзями:

реклама