20 Вересня 2021 | 216

Доставка піци від знаменитого ресторану Monopizza в Чернівцях

У сучасному світі іноді просто не вистачає часу на те, щоб відвідати ресторан та провести приємно час у компанії друзів. Але це не привід відмовлятися від смачної їжі. Ресторани сьогодні працюють не тільки з клієнтами у залах, але й з радістю привезуть замовлення за адресою. Обирайте улюблені страви на сайті https://chernivtsi.monopizza.com.ua/ та очікуйте прибуття кур’єру.

Вкуснейшие фотографии итальянской пиццы, которые разыграют ваш аппетит

Особлива послуга доставки замовлення

Доставка замовлення з закладів – це найкраще, що придумали для клієнтів ресторани. Іноді дійсно зовсім немає часу, щоб відвідати улюблений ресторан та насолодилися смачними стравами. А так хочеться знову поринути у цей вирій смаку. Тепер це легко – потрібно просто замовити бажані страви у меню та дочекатися, коли приїде кур’єр.

Доставка замовлення від Монопіца показує приклад, яким має бути сучасний сервіс доставки замовлення. Тут душе швидко готують замовлення, при цьому воно завжди свіже, бо у ресторані не використовують напівфабрикати та ніколи не дозволяють собі розігрівати їжу. Усі страви привозять ще теплими, бо кур’єри чудово розуміють, наскільки це впливає на смак.

Monopizza – це приклад швидкості роботи. Середній період очікування складає приблизно півгодини. Для віддалених районів доставка може трохи затягуватися, але зовсім не критично. Не виключені форс-мажори, але мі намагаємося оминати їх.

Переваги доставки від Monopizza

Обирати піцерію середи стількох пропозицій у місті досить складно. Потрібно визначитися з найкращими, а це можна зрозуміти по деяким характеристикам. Monopizza увійшла у перелік відомих закладів завдяки поєднанню чудового смаку страв, великому асортименту пропозицій та високому рівню сервісу.

Послуга доставки замовлення від ресторану має кілька переваг:

  1. Швидкість – про це мі вже казали, але варто нагадати. Саме цей критерій часто стає основним для більшості замовників.
  2. Гарне пакування – тут подумали коробки та пакування для того, щоб максимально зберегти свіжість страв. Навіть холодною зимою кур’єр привезе піцу ще гарячою. Вона буде мати ідеальну температуру для вживання.
  3. Ціна – доставка від Monopizza безкоштовна, але за умови замовлення на суму від 150 грн. Але це та планка, яку зовсім легко перейти. При цьому не обов’язково збирати замовлення на велику компанію. Достатньо замовити усього одну піці та напій, щоб отримати бонус у вигляді безкоштовної доставки.
  4. Варіанти оплати – сплатити за замовлення клієнти можуть на сайті під час оформлення замовлення, або розрахуватися з кур’єром під час доставки. Попереджати заздалегідь, чи підготували ви банківську картку або вирішили розрахуватися готівкою.

Зручність доставки піци підтверджує велика кількість замовлень. Ця послуга давно сподобалась багатьом, хто любить цю страву. Тепер насолоджуватися смачною їжею можна будь-де!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: