16 Серпня 2017 | 448

Дорожники Хмельниччини звинуватили водіїв вантажівок у пошкодженні 200 км доріг

Фахівцями Служби автомобільних доріг зафіксовано майже 200 км дорожнього покриття у Хмельницькій області, яке уражено колійністю.

Найгірша ситуація на автодорогах із високою інтенсивністю руху великоваговиків, які вивозять будівельні матеріали із кар’єрів, або доставляють агропродукцію, особливо у період жнив, зокрема: Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-03 Житомир-Чернівці, Р-49 Васьковичі – Шепетівка.

«Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області в черговий раз нагадує водіям: від початку літа та протягом всього літнього періоду рух автотранспорту,загальною масою понад 24 тон або навантаження на вісь більше 7 тон за температури повітря +28ºС і вище у денну пору доби заборонено», – йдеться у повідомленні відомства.

Як зазначили у Службі автодоріг, для відновлення зруйнованого вантажівками дорожнього покриття необхідно сотні мільйонів гривень.

Для збереження обласної дорожньої мережі від передчасних руйнувань  встановлено 136 відповідних обмежувальних комплектів дорожніх знаків та 34 інформаційних панно.

«Ігноруючи вимоги цих дорожніх знаків та нехтуючи введеними обмеженнями, водії великоваговиків вкрай нещадно нищать і так досить «зношену» дорожню мережу нашого краю», – додають дорожники.

Варто зазначити, що однією з головних причин появи колії на дорогах фахівці також називають недосконалість дорожньо-будівельних робіт, а також низьку якість асфальтобетонної суміші.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
8

Поділитися з друзями:

реклама