12 Січня 2021 | 1245

Депутатка від «ЄС» показала декларацію та пояснила, чому пропустила дедлайн

Депутатка Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Європейська солідарність» Тетяна Слободян все ж подала до НАЗК електронну декларацію про доходи за 2019 рік.

Нагадаємо, вона була єдиною в міськраді, хто не дотримався встановленого законом дедлайну щодо подачі е-декларації.

У коментарі Vdalo.info пані Слободян пояснила, що подавала електрону декларацію вперше. Також через сімейні обставини на юридичну невизначеність з певним майном вона не встигла вчасно подати фінансовий документ.

На уточнююче запитання, чи не зверталися до неї з НАЗК щодо порушення, Тетяна Слободян відповіла, що «ні».

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», особа, обрана депутатом місцевої ради, має подати декларацію протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради.

За умисне неподання суб’єктом декларування декларації передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (стаття 366 1 КК України).

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 172 6 КУпАП).

Тож, що задекларувала депутатка Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Європейська солідарність»:

Із нерухомості Тетяна Слободян має 25% квартири у Кам’янці-Подільському, натомість на її чоловіка записано ще дві квартири в місті та 50% гаража.

У ДНЗ №30 пані Слободян заробила у 2019 році 134 тис. грн та отримала 10 тисяч допомоги при народженні дитини.

На банківських рахунках подружжя Слободянів зберігало трохи більше 7 тисяч гривень.

Жодних транспортних засобів чи готівкових заощаджень у декларації не вказано.

Фото на головній: kam-pod.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
3

Поділитися з друзями:

реклама