26 Червня 2017 | 676

День молоді в Кам’янці-Подільському: об’єднана молодь – це сила

В цьому році День молоді в Кам’янці-Подільському став яскравим прикладом того, що об’єднана громада, а тим паче молодь, – це потужна сила.

Організувати свято, яке дало б молоді змогу відкрити себе, дізнатись чимало цікавого  та щиро здивуватись новому – саме таким спланували цей захід молодіжні організації міста.

Головною локацією свята обрали сквер Гунські криниці. Програма свята була настільки насиченою та різноманітною, що кожен міг обрати розваги до смаку.

Хтось слухав, зручно вмостившись на траві, вуличних музикантів; хтось брав участь у чемпіонаті з поїдання піци від піцерії «Синьйор Помідор», а хтось не на жарт захопився настільними іграми, які набувають популярності в Кам’янці-Подільському завдяки старанням Дмитра Бойка та Руслана Константінова.

den molodi2

Фото: Андрій Заєць

Про те, що захід відбувається в місті, яке рухається на зустріч Європі та світу, свідчила й англійська мова, яка лунала звідусіль під час заходів, організованих «English Speaking Club» та  Міжнародним фестивалем культур «Global Village».

Активних та спортивних  запросили до участі у І Відкритому чемпіонаті міста з швидкісного бадмінтону (організатор – Дмитро Бойко). А поціновувачів поезії та прози – посмакувати римами та метафорами в ході читань «Літературний фреш» (організатор ГО «Творче об’єднання письменників і художників «Кам’яний острів»).

Вікторини «Як я знаю своє місто?» та «Хто знає де?» на призи проекту «Твоя країна» дозволили виявити  справжніх знавців рідного міста.

den molodi

Фото: Андрій Заєць

Наприкінці вечора на тих, хто зібрався у сквері Гунські криниці, чекали виступи популярних місцевих рок-гуртів «ЕКСПАНСІЯ», «ME-NOTES», «БЕКІНГЕМ», а також гумористичного дуету «ОК». На завершення вечора організатори підготували яскравий подарунок усім, хто вирішив відсвяткувати День молоді в рідному Кам’янці-Подільському: виступ гурту «Make like a tree» з Харкова та фаєр-шоу «Енергія вогню» від формації «Арт Градація».

make2

den molodi3

Але і після цього молодь не розходилась: насичений день завершив вечірній кінопоказ (Клуб активного дозвілля «Hikes»)!

Що ж, принаймні спробуємо перерахувати всіх організаторів, партнерів та спонсорів, які зробили це свято можливим!

Організаторами заходу виступили: Андрій Заєць (ГО «Ініціатива і Розвиток»), Євген Касап («СД-Платформа») та міська рада Кам’янця-Подільського; співорганізаторами концертної вечірньої частини стали: звукорежисер Максим Морозов, «ZAGATA MUSIC», піцерія «Мак Смак», «Бургер Шеф», «Барон Мюнхаузен» та шоу-програма «Відділ кадрів», яка надала головний приз вечора – квиток на концерт Depeche Mode.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
0

Поділитися з друзями:

реклама