27 Серпня 2021 | 242

Де взяти кредит з поганою кредитною історією

Добросовісне виконання взятих на себе фінансових обов’язків дуже важлива. Це один з факторів, за яким люди, що оточують людину, зазвичай судять про особисті якості людини, її порядність. Але життя іноді вносить в наші плани свої корективи, бо навіть той, хто справно сплачував по рахунках, під впливом якихось обставин може не справитися із взятою на себе відповідальністю.

Таке становище не може безслідно пройти повз, особливо, якщо це стосується відносин із банківськими установами. Неспроможність людини вчасно сплачувати борги в таких випадках відображається в кредитній історії, що надалі має досить великий вплив на можливість отримати позику в банку.

Що ж робити, коли кредитна історія вже зіпсована, а необхідність отримати позику нікуди не ділась? Взяти кредит онлайн з поганою історією можливо, звернувшись до мікрофінансової організації. Більшість з них являє собою кредитні онлайн-сервіси, що видають кошти в дистанційному режимі.

D:\ЕТХТ\Игорь Бажин\Dinero\6.jpg

Чому МФО не дивляться на погану кредитну історію

Кредитні онлайн-сервіси насправді не дуже переймаються тим фактом, що позичальник у минулому не дуже вправно виконував свої фінансові обов’язки.

  • По-перше, навіть якщо тека й траплялося в минулому. це ще не означає, що ситуація знову повториться. Більшість таких клієнтів, що припускалися помилок в минулому, надалі ставляться до своїх зобов’язань більш відповідально. До того ж проблеми, що могли призвести до такої ситуації можуть бути різними.

  • По-друге, МФО не схвалюють таким позичальникам дуже великі суми. Тому, якщо ситуація з неповерненням коштів повториться, кредитний сервіс постраждає не надто сильно. До речі, декілька вчасно сплачених невеличких кредитів, оформлених онлайн, здатні поліпшити кредитну історію, бо всі відомості щодо них також передаються в БКІ.

  • По-третє, в разі неповернення коштів вчасно МФО не будуть дуже довго вмовляти позичальника повернути борг. Справа відразу передається до суду, а тоді безвідповідальний клієнт буде вже відповідати всім своїм майном перед виконавчою службою, на яку накладається обов’язок витребувати борг.

Як взяти позику

Кредити без перевірки кредитної історії видають майже все мікрофінансові організації. Тобто, насправді вони все ж її перевіряють, але відомості про заплямовану репутацію не стають на заваді при наданні коштів. Єдине, що може вплинути на рішення МФО – це наявність великого непогашеного боргу, що його має позичальник перед іншими фінансовими установами. В інших випадках позику скоріш за все буде схвалено протягом декількох хвилин.

Звернутися із заявкою до кредитного онлайн-сервісу можуть усі без винятку повнолітні громадяни України. Швидкі онлайн-кредити доступні:

  • домогосподаркам;

  • студентам;

  • безробітним;

  • пенсіонерам;

  • жінкам, що перебувають у декреті;

  • заробітчанам;

  • людям, що працюють неофіційно та будь-кому ще.

Єдина вимога, що має бути виконана позичальником – гроші потрібно повернути вчасно. Зробити це можна як онлайн, так і скориставшись фізичним відділенням каси будь-якого банку.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама