8 Лютого 2021 | 81

Чому ультразвуковий пілінг такий ефективний?

Поспішно видавлений прищик часто призводить до інфекції і появи на обличчі характерних оспінок. Хочете позбутися від вугрової висипки, акне і чорних крапок надовго – вибирайте сучасну ультразвукову чистку обличчя в клініці Оксфорд Медікал https://oxford-med.com.ua/services/cosmetology/ultrasonic/

Кому потрібна ультразвукова чистка обличчя. Всім, незалежно від статі і віку. Особливо показана процедура тінейджерам в момент статевого дозрівання, молодим мамам після гормональної бурі, людям з жирним типом шкіри, розширеними порами, акне, тьмяною віковою шкірою. УЗ чистка допомагає при себореї, порушенні лімфотоку, набряках, горбистій шкірі.

Як підготуватися до пілінгу. Особливої підготовки не потрібно. На початку сеансу лікар проводить повний демакияж і використовує спеціальний гель для кращого проникнення ультразвуку в структуру епідермісу.

Як проходить ультразвуковий пілінг. Скраббер впливає на шкіру безпечним ультразвуком з частотою 3-22 герц. Відчуття: дотик металу до шкірі, слабка вібрація, легеньке поколювання. Ніякого болю, печіння і дискомфорту. Сила ультразвуку регулюється лікарем

6 позитивних дій ультразвукового пілінгу

  1. Очищення. Ультразвук злегка нагріває шкіру, активно впливає на жирову тканину, очищає шкіру від сальних пробок, себума, залишків косметики, вуличного пилу, чорних крапок.
  2. Кавітація. Гель-провідник під час процедури запускає процес кавітації – мікро розрив молекулярних зв’язків у роговому шарі шкіри.
  3. Регенерація. Мертві клітини злущуються, активується клітинний метаболізм, синтез колагену і еластину, верхній шар шкіри оновлюється.
  4. Профілактика. Після курсу ультразвукової чистки агенти-провокатори акне, запалень і вугрової висипки надовго зникають, шкіра оздоровлюється.
  5. Масаж. В ході сеансу ультразвуковий вплив відновлює нормальний кровообіг і лімфоток.
  6. Ліфтинг. Шкіра стає еластичною, підтягнутою, сяючою.

Найделікатніша чистка обличчя.

При УЗ чищенні не застосовуються скраби з абразивними речовинами, мило, сульфати, глина, агресивні кислоти та інші засоби, що здатні викликати алергію, набряк, почервоніння і запалення шкіри. Ультразвук відрізняється від механічного чищення обличчя, він не пошкоджує шкірні покриви, тільки очищає їх від забруднень і відмерлих клітин.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: