31 Липня 2017 | 1143

Чим дивуватиме Кам’янець у серпні: фестивалі та концерт

Останній місяць літа у Кам’янці-Подільському обіцяє буде насиченим заходами та фестивалями.

Розпочне цикл подій новий, започаткований цьогоріч  фестиваль «Поділля Woodcraft», що проходитиме в нашому місті з 7 по 17 серпня  на території житлового комплексу «Нова Будова».

Фест передбачає відродження образів майстрів ремісничих цехів, що діяли в Кам’янці. Кожен зі скульпторів-учасників обере та відвторить у дереві висотою 2,5 метри образи годинникарів, гончарів, каменярів, лучників, стельмахів, ткачів чи представників інших професій, що відповідають історичним даним.

До участі запрошені відомі в Україні скульптори з Кам’янця-Подільського, Рівного, Калуша, Івано-Франківська.

Спекотним буде і останній тиждень літа. Свій Всеукраїнський тур із Кам’янця-Подільського у День Незалежності, 24  серпня, розпочне відома українська співачка Тіна Кароль. В концерті прозвучать, як прем’єри пісень, так і кращі хіти співачки. Відбудеться захід у Старій фортеці о 20.30 годині.

Мають змогу себе потішити і поціновувачі історії та військової реконструкції, адже цьогоріч після декількох років «тиші»,  повертається фестиваль «Остання столиця». 26-27 серпня з нагоди  сотої річниці початку української революції Кам’янець знову стане столицею УНР.

На святкування Дня Незалежності також буде проведено чимало заходів.

Прес-служба міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
0

Поділитися з друзями:

реклама