18 Травня 2017 | 605

Бец залишається головою райради: депутати провалили висловлення недовіри

Сьогодні під час 15 сесії Кам’янець-Подільської районної ради депутати намагалися висловити недовіру голові райради Борису Бецу.

Ініціаторами рішення виступили зокрема представники ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода». Підтримав включення питання до порядку денного також голова РДА, очільник фракції БПП Василь Сукач.

«Якщо ми зараз не включимо до порядку денного це питання, я та моя фракція збираємо документи та просто залишаємо зал», – емоційно відреагував очільник райдержадміністрації.

У відповідь на це Бец назвав питання про висловлення недовіри «заговором проти нього» та різко відреагував на роботу Сукача, запропонувавши висловити недовіру голові РДА.

Проте, депутати не підтримали пропозицію Бориса Беца – за включення питання стосовно недовіри голові райради проголосували 25 із 32 депутатів.

Згодом у засіданні районної ради було оголошено перерву майже на годину.

Після консультацій «шальки терезів» перехилилися на бік Беца.

Шляхом таємного голосування за зняття голови райради проголосувало лише 16 депутатів, 15 висловились проти, один утримався.

Таким чином,  Борис Бец залишився головою Кам’янець-Подільської районної ради.

Як відомо, голова РДА Василь Сукач під час першої сесії ради запропонував кандидатуру представника партії «Відродження» Бориса Беца на посаду голови районної ради.

Джерело: НГП

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
3

Поділитися з друзями:

реклама