16 грудня на рятувальників у Кам’янці-Подільському чекав справжній виклик. Неспокійна доба розпочалась з пожежі у барі «Бріз», під ранок зайнявся підвал житлового будинку, а в день від ймовірного загорання рятували автівку, яка потрапила в ДТП.
******
16 грудня о 03:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в барі «Бріз» в місті Кам’янець-Подільський на вулиці Дружби Народів, 4/3.
На боротьбу з вогнем був спрямований черговий караул 5-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
Пожежу площею 50 кв. м було локалізовано о 03:35 та повністю ліквідовано о 03:40. Всього до ліквідації пожежі залучалось 8 вогнеборців та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.
Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників вдалося врятувати потерпілу з термічними опіками, яка є працівником бару.
Причина загоряння наразі встановлюється.
******
16 грудня о 05:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні житлового будинку в місті Кам’янець-Подільський на вулиці Героїв Небесної Сотні, 9.
На боротьбу з вогнем були спрямовані чергові караули 5-ї та 6-ї державних пожежно-рятувальних частин 2-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
Пожежу площею 4 кв. м було локалізовано о 05:15 та повністю ліквідовано о 05:19.
Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі.
*******
16 грудня на автодорозі Н-03 Житомир- Чернівці поблизу села Гуменці сталася аварія за участі автомобіля «Hyundai Accent». Повідомлення про подію надійшло до Служби порятунку за номером «101» близько 16:22.
Рятувальники відключили АКБ та перекрили вентиль балону газової установки автомобіля. На місця працювала 5-а державна пожежно-рятувальна частина 2-го Державного пожежно-рятувального загону.