Андрій Зоін: Це буде остання Respublica FEST

Цьогорічний фестиваль «Республіка» буде останнім у звичному форматі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив організатор та ідейний натхненник фесту Андрій Зоін.

«Це буде остання Respublica FEST.Не остання взагалі, але остання в такому форматі до якого ми всі звикли за 7 років. Не скажу що ми довго думали приймаючи це рішення, всі рішення ми приймаємо навмання за 5 секунд, але раптово прийшло розуміння того, що використовувати одну й ту саму матрицю для проведення фестивалю 7 років поспіль нам стало не цікаво», – написав Зоін.

За його словами, він наразі не можемо сказати яким буде фестиваль, «коли і де, тому що вирішимо це пізніше, він буде, але іншим».

«Матриця потребує перезавантаження», – додав організатор «Республіки».

«Тому всім хто ще не був на фестивалі, або був, але планував відпочити цього року, радимо все ж таки приїхати до нас, ми вас любимо і чекаємо», – закликає Зоін.

«Кам’янець надихає. Фест потрібно розвивати, але його обмежує локація, адже вона не вміщує більше 3000 людей. А хочеться яскравих вогнів, геніальних хедлайнерів і захвату в очах десятків тисяч. Стара матриця вичерпала себе: ми створили один з найкращих фестивалів у країні, проводили його протягом 7 років, намалювали 50 муралів у спальниках, створили маршрути – пора нести нашу свічу в нові оселі – їх ще чимало прагне світла просвітництва. Звісно, повністю покинути фортецю неможливо – ми залишимо там сцену чи дві, там буде стояти замок володаря, мій замок. Все по класичним схемам розвитку імперій», – додав Зоін в інтерв’ю виданню Сultprostir.

Нагадаємо, Respublica FEST цьогоріч проходитиме в Кам’янці-Подільському з 1 по 3 вересня.

Детальна програма фестивалю.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
10

Поділитися з друзями:

реклама