26 Жовтня 2017 | 748

Голова Слобідсько-Кульчієвецької ТВК заявила про можливий зрив виборів

Голова Слобідсько-Кульчієвецької сільської виборчої комісії повідомила спостерігачеві громадської мережі «Опора», що вибори в громаді під загрозою зриву, оскільки сільський голова вчасно не погодив єдиний кошторис, а відтак ТВК не змогла отримати в казначействі гроші на організацію виборів.

Про це йдеться на сайті «Опори».

За словами голови ТВК Ірини Кармаш, сільський голова був відсутній на робочому місці, хоча й не перебував у відпустці, а на її телефонні дзвінки не відповідав. Таким чином, єдиний кошторис було погоджено лише об 12 годині 25 жовтня 2017 року. На даний час документи вже подані до казначейства, проте затримка у фінансуванні вже призвела до порушення законодавства.

Зазначається, що територіальна виборча комісія замовила друк бюлетенів, проте без попередньої плати друкарня відмовила у друці бюлетенів. Таким чином бюлетені буде надруковано лише в п’ятницю, а передачу дільничним виборчим комісіям здійснено лише в суботу за день до голосування. Також неоплаченими залишаються перерахунки на паливо для автомобілів які забезпечуватимуть транспортування бюлетенів дільничними виборчими  комісіями та витрати на канцелярські товари.

Водночас сільський голова Руслан Нестеров, який також є кандидатом на посаду голови ОТГ від «БПП «Солідарність», на запитання представника «Опори» зазначив, що ніяких проблем з його боку немає.

Ситуація виникла, говорить пан Руслан, з вини голови ТВК, яка ще ввечері 24 жовтня переробляла кошторис.

Зазначимо, що і голова ТВК, і сільський голова представляють одну політичну силу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
10

Поділитися з друзями:

реклама