4 Листопада 2016 | 208

«5 хвилин рятує життя»: в Кам’янець для обміну досвідом приїхали молоді поляки

Сьогодні у прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась урочиста зустріч з учасниками міжнародного польсько-українського проекту «5 хвилин рятує життя».

10 хлопців та дівчат  Комплексу політехнічних шкіл міста Глогув (Республіка Польща) приїхали в Кам’янець для культурно-освітнього обміну, однак головною метою проекту є допомога молодим людям розвинути практичні навички, які б стали в нагоді при наданні першої невідкладної медичної допомоги у важких та непередбачуваних ситуаціях.

Проект «5 хвилин рятує життя» діє між ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» та  Комплексом політехнічних шкіл Глогува вже протягом шести останніх років.

img_3148

Напередодні, з 19 по 26 жовтня, делегація з 5 викладачів та 10 студентів з Кам’янця мали змогу відвідати лікарню швидкої допомоги м. Глогув, пожежну частину, рятівників при шахті «Рудна» мідновидобувної компанії KGHM та ознайомитись з історією та культурою відповідного регіону.

Окрім того, спільні польсько-українські групи відвідали дошкільні навчальні заклади, де в адаптованій формі ознайомили дітей 5-6 років з навичками безпеки життя та невідкладної медичної допомоги.

Тепер настала черга молодих поляків для обміну досвідом: до наступного вівторка вони проводитимуть навчання для молодших класів ЗОШ №5, НВК №14 та НВК №13.

Учасники польсько-українського проекту проживатимуть у Кам’янці-Подільському у сім’ях пересічних містян.

На згадку про Кам’янець заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук подарував польським гостям дерев’яну статуетку із зображенням повітряної кулі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: