10 Лютого 2023 | 1829

Польща розширила можливості використання українських документів, які
дозволяють участь у дорожньому русі.

Польща внесла зміни до Закону «Про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї держави». Нові норми було ухвалено 13 січня 2023 року.

Відповідно до цих змін, посвідчення водія, видане в Україні, вважається дійсним на території Польщі до 31 грудня 2023 року навіть, якщо термін дії такого посвідчення вичерпався. А також усі громадяни, які в’їхали на територію Польщі автомобілем на державних реєстраційних номерних знаках України та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане в Україні, можуть вільно пересуватись по території Республіки до 31 грудня 2023 року без виїзду на територію України.

Це положення стосується всіх громадян України, які легально перебувають на території Республіки Польща — у тому числі й тих, які перебували на території Польщі до 24 лютого 2022 року.

Про всі ці зміни повідомило Посольство України в Польщі на своїх офіційних ресурсах.

Головний сервісний центр МВС своєю чергою нагадує, що у співпраці з паспортним сервісом ДП «Документ» у Польщі надається послуга обміну національного посвідчення водія на такі ж українські посвідчення водія у 4 центрах:

  • Варшава, 02-222, Aleji Jerozolimskie, 179 (ТРЦ «Blue City», 2 поверх);
  • Гданськ, 80-309, Aleja Grunwaldzka 415;
  • Краків,31-154, Pawia, 5 (ТЦ «Galeria Krakowska», 2 поверх, вхід з паркінгу сектору С);
  • Вроцлав, 54-118, Aleja Śląska (Tarczyński Arena).

Джерело: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
0

Поділитися з друзями:

реклама