12 Жовтня 2021 | 4799

24-річний син вже три роки в комі: для реабілітації родині не вистачає коштів

«Рука, що подає, – ніколи не збідніє», – саме так твердить народна мудрісь. Нещодавно на сторінках нашого видання ми розповідали про біду, що спіткала мешканку нашого міста Клавдію Щербань.

Небайдужі люди допомогають сім’ї усім чим можуть. Але це переважно прості люди, які відривають від власної сім’ї кілька гривень, бо знають ціну людського горя і безвиході.

На жаль, у владних кабінетах та офісах великого бізнесу чи то більш скам’янілі серця, чи то прохань по допомогу з усіх куточків країни надто багато. Десятки листів, які написала родина в різні інстанції, або залишались без відповіді, або ж потонули у бюрократії. Тому родині залишилось сподіватись лише на допомогу простих людей.

А для тих, хто вперше читає ці рядки, нагадаємо, що одного дня, а саме 19 березня 2017 року, з сином  Клавдії Ігорем раптово стався інсульт, унаслідок – затяжна кома, у якій парубок перебуває уже понад три роки. Його стан вкрай важкий…

Єдиною надією на одужання або хоча б покращення стану молодої  людини є курс реабілітації в Трускавецькому спеціалізованому центрі відновної медицини «Модричі».

Доба перебування у цьому закладі коштує 5 150 грн.(разом з перебуванням родича). Отож мінімальний чотирнадцятиденний курс  реабілітації коштуватиме 72 100 грн. Крім того, на превеликий жаль, дорога на реанімобілі в обидва боки оцінюється у 22 000 грн.

Без перебільшення мати-героїня, яка спить 3-4 години на добу, б’ється, наче риба об лід. Завдячуючи Вам, небайдужим до чужого горя громадянам, вдалося назбирати частину необхідної суми. Тож Клавдія Щербань дякує усім і кожному, хто допомагає та не оминає її горе.

На жаль, час не працює на хворого. Отож, дамо шанс на одужання, не відкладаючи добру справу на потім.

Номер картки матері хворого Клавдії Щербань (ПриватБанк): 5168757353631940

Номер телефону: 0969310268

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: