8 Листопада 2020 | 6646

24-річний син вже три роки в комі: сім’я кам’янчанки потребує допомоги

В дім кам’янчанки Клавдії Щербань раптово постукала біда – три роки назад її 24-річний син впав у кому і досі перебуває у цьому стані. Життя родини враз кардинально змінило свій хід. Важка реабілітація, догляд, спецпрепарати, надія на одужання. Але для цього потрібно чимала сума, якої у родини просто немає.

Проте в наших силах допомогти полегшити стан виснаженої горем сім’ї.

Як хтось дуже правильно сказав: «Бог не міг бути відразу скрізь, тому він створив матерів».

Син це гордість для кожної матері чи батька. Будь-які досягнення наших дітей і навіть незначний успіх для батьків справжній бальзам на душу, величезна радість. А  посмішка сина чи доньки – сенс життя! Здоровя дітей – найголовніша річ у нашому житті! А от найгірша мука для батьків – це, не дай Боже, хвороба дитини. І зовсім неважливим є вік, адже поки живі батьки, ми – діти.

В сім’ї Щербанів було все як у всіх: Микола та Клавдія виховали двох чудових синів. Старший вилетів із батьківського гніздечка, а молодший Ігор проживав з батьками, ще був не одружений.  Але одного дня у двері родини раптово постукала біда…

А саме 19 березня 2017 року несподівано втрачає свідомість двадцяти чотирирічний син Ігор. В той же день молодий чоловік потрапляє до реанімаційного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні, де хворому було покладено невтішний діагноз: ішемічний атеротромботичний інсульт в вертебро базелярному басейні з бульбарними порушеннями, тетраплягією.

Як наслідок кома, в якій Ігор знаходиться уже понад три роки. Стан парубка вкрай важкий… А на те щоб ризикнути прооперуватись за кордоном родина коштів немає.

Львівський спеціалізований реабілітаційний цент пропонує курс лікуваня для Ігоря. Курс реабілтації коштує понад 100 000 грн.

Мати Клавдія доглядає сина і вдень, і вночі, тому спить лише декілька годин на добу…Засинає жінка близько 12 години, в вже  третій ночі прокидаються, щоб поміняти сину памперс, обмити та зробити масаж.  І так щотри години. Крім того, в такому стані хворий потребує харчування кожних три-чотири години. Переважно це  дороговартісне спецхарчування,  а також  ліки, які молодий чоловік повинен отримувати щодня.

Виснажена та знесилена жінка б’ється неначе риба об лід, намагаючись підзаробити хоч якусь копійку. Відлучаючись на три години з дому, Клавдія Щербань реалізує солодощі  біля центрального ринку, а не ходить з протягнутою рукою…

Батько хворого, на жаль, має цукровий діабет, тому частина скромного бюджету сім’ї йде на на закупівлю життєво необхідного інсуліну…

Сім’я Щербанів не втрачає надії на одужання сина і до останнього бориться за життя молодої людини. Догляд за хворим, лікування та харчування потребують значних коштів, яких родині не вистачає…

Отож, прохання до усіх небайдужих до людського горя допомогти фінансово родині Щербанів. Звісно, по можливості, адже у всіх нас вони різні.

Давайте не обходити стороною людське горе та біду!!! Адже усі ми ходимо під Богом і ніхто з нас не застрахований від раптового лиха!

Номер картки матері хворого Клавдії Щербань: 5168757353631940 (ПриватБанк);

 Номер мобільного Клавдії Щербань 0969310268

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама