26 Грудня, 2018 | 775
PR

«Звичайне диво» для подолян: ПриватБанк подарував Хмельницькій обласній дитячій лікарні обладнання для реанімації

Нове медичне обладнання, незамінне в реанімації та хірургії – пульсоксиметр Rad 8 та насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus – відтепер допомагатиме в лікуванні маленьких пацієнтів Хмельницької обласної дитячої лікарні. Такий подарунок медичному закладу зробив ПриватБанк в рамках акції «Звичайне диво».

«Не вперше клієнти та благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» дарують лікарні сучасне медичне обладнання, – розповідає Олег Ткачук, завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Хмельницької обласної дитячої лікарні. – Завдяки цій підтримці рівень надання медичних послуг суттєво зростає.

Нове обладнання працюватиме у відділенні реанімації. Пульсоксиметр Rad 8 вимірює насиченість кисню у крові дитини, та дає розуміння, коли варто підключати/відключати до апарату ШВЛ. А насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus вводить надчіткі дози медичних препаратів, наркозу, хіміотерапії до крові пацієнтів.

Обладнання на 2 шприци може вводити одночасно 2 різних препарати, або працювати одночасно для двох дітей».

На закупку обладнання для обласних медичних дитячих закладів ПриватБанк перерахував майже 2, 6 млн гривень. «Таке ж обладнання, як і Хмельницька обласна дитяча лікарня, отримали ще 22 дитячих лікувальних заклади в Україні» – зазначив Юрій Браніцький, директор Південно-Західного РУ ПриватБанку. І випробував можливості одного з апаратів, який за лічені секунди визначив рівень кисню в крові.

Та це не всі подарунки, які у ПриватБанку готують для маленьких пацієнтів Хмельницької обласної дитячої лікарні. Вранці 1 січня 2019 року сюди знову йтимуть з подарунками – «Звичайне диво» завітає в кожну обласну дитячу лікарню України.

«Новий рік – свято, на яке чекає кожна дитина, – розповіла Анна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. – Проте понад 3 000 українських дітлахів зустрічатимуть його у компанії шприців та крапельниць. Саме таким дітям ПриватБанк і Mastercard від імені тисячів небайдужих українців подарують святковий настрій і звичайне диво».

Почати рік з добрих справ може кожен. Адже акція «Звичайне диво» триває до 31 грудня. Щоб долучитися до доброї справи, потрібно всього лише зареєструватися на сайті акції та розраховуватися карткою в магазинах, кафе та інших закладах. Після кожної купівлі з картки ПриватБанку списуватиметься ще одна гривня окремою транзакцією: якщо ви витратили 10 грн, то з картки спишеться 11 грн. А після завершення акції всі благодійники отримають звіт і зворушливі фото щасливих дітей.

Долучайтеся – лише разом ми повернемо віру дітей у дива!

Поділитися: