5 Вересня 2017 | 1013

Зручне розташування, туристичний потенціал та недорога робоча сила: Кам’янець-Подільський отримав оновлений інвестиційний паспорт

Старт нового ділового сезону ознаменувався для Кам’янець-Подільського оновленням інвестиційного паспорту міста. Його перша версія була розроблена і презентована рік тому. Паспорт, складений аналітиками рейтингового агентства IBI-Rating, дає вичерпну інформацію для потенційного інвестора. Що важливо, в паспорт включені готові інвестиційні проекти, запропоновані інвесторам для реалізації.

Дмитро Задесенець, директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating підкреслив:

До числа конкурентних переваг Кам’янець-Подільського можна віднести вигідне транспортне розташування міста, наявність висококваліфікованих трудових ресурсів з порівняно невисоким рівнем оплати, розвинену соціальну сферу та інфраструктуру, надзвичайно багатий туристично-рекреаційний потенціал.

Також Дмитро Задесенець відзначив, що особливий акцент з боку влади міста спрямований на розвиток малого і середнього підприємництва. Мережа закладів охорони здоров’я, освіти, культури та соціального захисту забезпечує населення необхідними соціальними послугами. При цьому, політика місцевої влади дозволяє місту підтримувати і щорічно збільшувати обсяг витрат, спрямованих на розвиток територіальної громади. Сума капітальних витрат за останні три роки зросла в 3,2 рази і в 2016 році склала 56,3 млн грн ».

Разом з тим, підтвердженням привабливості Кам’янець-Подільського, як міста комфортного для ведення бізнесу, є раніше присвоєний агентством Рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invВВВ (достатня інвестиційна привабливість).

За словами, директора департаменту економіки Кам’янець-Подільської міськради, Майї Гурської, пріоритетними напрямками економічного розвитку міста є традиційні для міста машинобудування, харчова і легка промисловість, а також туризм і рекреація.

Інвестиційний паспорт напрацьований на двох мовах: українською та англійською, і орієнтований на залучення як вітчизняних, так і іноземних інвестицій.

Ознайомитися з документом можна на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міськради в розділі «Економіка» і на сайті агентства IBI-Rating.

Довідка: Інвестиційний паспорт в широкому сенсі – це джерело необхідної інформації для інвестора, який зацікавився особливостями ділового середовища конкретного регіону. У вузькому розумінні інвестиційний паспорт являє собою аналітичну базу для формування у потенційного інвестора правильного уявлення про інвестиційну привабливість регіону, в який він має намір вкласти капітал. Інвестиційний паспорт створюється у формі брошури, де в текстово-графічній формі викладена інформація.

Фото: www.spart-aeros.com.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
0

Поділитися з друзями:

реклама