18 Квітня 2018 | 615

Змінюємось через музику: у Кам’янці пройде «Music Camp International» для дітей

Хтось скаже, що опанувати музичний інструмент за 5 днів неможливо? Професійно, можливо, й ні. Але навчитись грати у своє задоволення та стати частиною грандіозного оркестру – така задача під силу кожному. В цьому переконані організатори молодіжного музичного фестивалю «Music Camp International», який пройде з 4 по 9 червня у Кам’янці-Подільському.

Вперше у нашому відбудеться унікальний проект!

200 дітей матимуть змогу взяти участь в грандіозній музичній та освітній події міжнародного рівня. Унікальній, бо всього за 5 днів діти зможуть опанувати 1-2 музичних інструменти, таких як: віолончель, флейта, скрипка, гітара, орфф, золоті дзвіночки, а також навчитись співати у хорі на чотирьох мовах світу.

По завершенню відбудеться урочистий концерт у супроводі професійного симфонічного оркестру з міста Хмельницький.

Разом з командою викладачів, навчати дітей буде засновниця, розробник унікальної методики та директор проекту, відомий диригент пані Констанція Фортунато. На батьківщині, у Сполучених Штатах Америки, Констанція очолює Schola Cantorum, що являє собою громадську хорову програму для дітей та молоді , а також є диригентом Сelebration Choir – дорослого хору в окрузі Монтерей Бей.

music camp2

Головна мета – соціальні перетворення

Music Camp International (MCI) – це програма соціальних перетворень, яка через музику сприяє формуванню відповідальних і здатних на співчуття громадян. Протягом 6 днів інтенсивного залучення до музики через участь у хорі та грі на музичних інструментах, яке закінчується захоплюючим концертом у супроводі професійного симфонічного оркестру, діти вчаться ставити перед собою високі цілі, розвивати дисципліну, увагу, вміння працювати у команді для того, щоб разом досягти того, що жоден з них не зможе поодинці.

music camp

Чому саме музика?

Організатори проекту вірять, що музика є універсальною мовою і кожна дитина має потенціал для навчання і її сприйняття. Під час процесу виявлення та розвитку «музики всередині», дитина починає відчувати гідність, надію і впевненість у власних силах.

Участь у музичному таборі можуть взяти діти, яким на момент проведення заходу виповнилось 11 років. 

Зареєструватись на участь у «Music Camp International» можна за посиланням.   

Зазначимо, що «Music Camp International» вже 18 років успішно проходить в різних містах України, зокрема в Лисичанську, Херсоні, Червонограді, Житомирі, Вознесенську.

У Кам’янці-Подільському захід організовується зусиллями ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський» за підтримки департаменту гуманітарної політики, управління освіти та науки міської ради, адміністрації ПДАТУ та НВК №14, закладів «П’ятницька, 10» та «У Домінікана», магазину «Школярик», простору розвитку «StarHouse», а також відділу освіти та відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної держадміністрації.

Організатори також висловлюють подяку єпископу Леону Дубравському за допомогу та благословіння.

«Music Camp International» шукає спонсорів та меценатів

Але для того, щоб всі охочі мали змогу взяти участь у заході, все ще потрібна спонсорська допомога. Адже проект є благодійним, а участь у музичному таборі мріють взяти й дітки з вадами зору, ДЦП, синдромом Дауна тощо.

Учасники платять лише 150 грн організаційних внесків – це вартість футболки та ланчів на 6 днів. Решта – саме спонсорська допомога.

Як розповідають організатори, хоча офіційний брифінг для журналісті відбудеться лише через тиждень, охочих взяти участь у музичному таборі вже чимало.

Контакти організаторів в Кам’янці-Подільському: 098-505-39-57 та 098-282-33-77.

Враження з «Music Camp International», що проходив у Житомирі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: