9 Грудня 2019 | 90

Зміни життя з Slavic Center — вступай на навчання до Польщі!

Ще десять років назад освіта за кордоном була недосяжною мрією для більшості українців. Багато ставало на заваді: високі ціни, не всі країни хотіли навчати іноземців, різний менталітет та культура. Але зараз перед абітурієнтами з України відкриті всі двері. Хлопці та дівчата можуть отримати європейську освіту, яка потім дозволить офіційне працевлаштування на території ЄС. А там вже не далеко до повноправного громадянства Європейського союзу.

Кордонів не існує для тих, хто хоче по справжньому навчатися, отримувати знання від провідних спеціалістів з усіх країн земної кулі і просто будувати майбутнє своєї мрії. І чудово, коли на початковому етапі цього важкого шляху, вам простягнуть руку допомоги. Якщо ви обрали непростий шлях навчання за кордоном, то таким помічником може стати Slavic Languages Center.

З 2010 року компанія допомагає українським абітурієнтам вступити до польських ВУЗів. Навчання в Польщі з Slavic Center – це просто та цікаво. Пам’ятаєте ті серіали та кінострічки, в яких у студентів все кльово та легко? Так от, Slavic Languages Center допоможе вам зробити своє студентське життя саме таким.

Все починається з безкоштовної консультації з центром. Вам допоможуть обрати місто, навчальний заклад та факультет. Справжні професіонали будуть враховувати ваш смак і ваші побажання, щоб порекомендувати саме той ВНЗ, про який ви мріяли. Самому це досить важко зробити, бо в маленькій, на перший погляд, країні багато різних міст та містечок з навчальними закладами.

Кожне місто відрізняється своєю архітектурою, виробництвом, напрямком освіти. Деякі міста, здебільшого великі, мають по декілька університетів з різним фахом. Наприклад, в Кракові є політехніка, економічний університет, академія мистецтв. А от у Познані більше уваги приділяють туристичному та ресторанному бізнесові. У Вроцлаві віддають перевагу комп’ютерним технологіям. Тому, без допомоги Slavic Center буде важко обрати потрібне саме вам місто і напрямок.

Для навчання в Польщі не потрібно здавати ЗНО – це ще один пункт, який дуже подобається українським абітурієнтам. Але польські ВНЗ вимагають сертифікат про вивчення польської мови на рівні В1-В2 для навчання цією мовою. І сертифікат про вивчення англійської мови не нижче В2, якщо ви плануєте навчатися іноземною мовою. Slavic Languages Center має свої курси з вивчення польської мови вже в Києві, в кінці котрих ви отримуєте потрібний сертифікат, який приймають по всій території Польщі.

З атестатом про закінчену середню освіту, сертифікатом з польської/англійської мови ви можете сміливо подавати документи на вступ. Slavic Center допоможе і на цьому етапі, а вам потрібно буде тільки дочекатися запрошення та подати документи на візу. Компанія допомагає на кожному етапі цього шляху і відповідає на всі питання, які у вас виникають.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама