9 Жовтня 2017 | 346

Жовтень у Кам’янці розпочався з учнівської благодійності

Вчитись бути людяним, небайдужим до проблем оточуючих та готовим прийти на допомогу потрібно з дитинства.

Так, учні Кам’янець-Подільських шкіл на початку жовтня долучились одразу до двох благодійних акцій. Перша була спрямована на збір необхідних речей та продуктів харчування для воїнів АТО. Також не забули в школах і про Міжнародний день людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня.

Про це йдеться на сайті Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Третього жовтня до Дня українського козацтва у ЗОШ №15 відбулася благодійна акція на допомогу бійцям АТО. Учні зібрали продукти харчування та разом із вітаннями передали їх на Схід нашої країни.

uchni15

Крім цього, до Міжнародного дня людей похилого віку у ЗОШ №15 відбулася благодійна акція «Осінній кошик». Зібрані овочі та фрукти учні передали одиноким людям та учителям-пенсіонерам. Організатором акції став волонтерський загін «Соколята».

sokoliata

У ЗОШ №6 також не залишились байдужими до проблем одиноких людей похилого віку. У школі пройшла акція «Добрі справи», організована Радою Старшокласників. Учні 1-11 класах завітали із подарунками до одиноких людей похилого віку та вчителів-пенсіонерів, що проживають на селищі Першотравневому. Також учні долучились до загальноміської акції «Воїну АТО».

uchni№6

У ЗОШ №10 члени шкільного волонтерського загону «Милосердя» (координатор Булдакова Л.П.) провели загальношкільну  щорічну благодійну акцію «5 картоплин». У ході акції збирались різноманітні продукти харчування: городина, крупи, макаронні вироби, кава, чай, печиво тощо.
3 жовтня школярами-волонтерами були сформовані посилки з продуктовими наборами, які згодом передали воїнам ЗСУ в зону проведення  АТО.

uchnizo101

Також продукти харчування учні доставили за місцем проживання одиноким людям соціально незахищених категорій, які проживають у мікрорайоні школи ЗОШ №10.

Зазначимо, що зібрана дітьми допомога була доставлена волонтерами та міським головою Михайлом Сімашкевичем у військові частини  Щастя, Нового Айдару, Кримська, Констянтинівки, Солідара, Северодонецька, Покровська, де проходять службу військові з Кам’янця-Подільського.

dopomoga11

Фото зі сторінки Facebook Юрія Константінова

Частину допомоги з Кам’янця-Подільського військові передали мешканцям Луганщини, які перебувають у вкрай скрутних обставинах.

dopomoga12

Фото зі сторінки Facebook Юрія Константінова

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама