12 Грудня 2016 | 424

Жодна справа «чорних» лісорубів не розглянута у суді

Начальник відділу лісового та мисливського господарства Віктор Самсонов, доповідаючи про стан охорони лісів від незаконних рубок, зазначив що протягом 9 місяців 2016 року в Хмельницькій області виявлено 59 випадків незаконних рубок обсягом понад 421 кубометр.

На грудневій колегії Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  Віктор Самсонов повідомив, що збитки склали 2,4 мільйона гривень. На жаль, відсоток відшкодування досить низький. Підприємства передали тридцять справ у суд, але поки жодна з них не розглянута.

Чиновник повідомляє про відсутність належної взаємодії  з правоохоронними органами, а також пропонує лісовій охороні взяти під особливий контроль пристигаючі, стиглі й перестійні дубові плантації, які найбільше цікавлять «чорних» лісорубів за цінну деревину.

Також в управлінні лісівникам пропонують виступити ініціаторами перевірки правоохоронними органами приватних підприємців і цехів, які переробляють деревину. Адже нерідко крадену деревину, на їхню думку, постачають саме сюди.

А допоки чиновники планують налагодити взаємодію з правоохоронними органами та влаштовувати перевірки, ліси в Хмельницькій області безкарно знищуються.

Приклади такого знищення – як на долоні, відомі усім і кожному, але скільки ще триватиме ця гра у відсутність взаємодії – не зрозуміло. Невже до повного знищення лісу?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
7

Поділитися з друзями:

реклама