10 Серпня, 2020 | 1795

ЖК «Молодіжний»: майбутнє за котеджами

Квартира чи власний будинок? Пандемія формує нові тренди на ринку нерухомості. У Кам’янці-Подільському новим вимогам часу якнайкраще відповідає ЖК«МОЛОДІЖНИЙ XXI», що знаходиться за адресою Маршала Харченка, 35.

Таунхауси, що мають 2 санвузли, 3 спальні, вітальню та велику кухню-їдальню з панорамним вікном і виходом на власну терасу забудовник пропонує придбати за дуже приваблиою ціною.

В умовах карантину діє безвідсоткова виплата на 3 роки.

Чому ж люди по всьому світу все частіше надають перевагу таунхаусам?

Тренди на нерухомість, так само як і тренди в одязі чи в інтер’єрі, з’являються під впливом різних національних чи загальносвітових подій, економічних та культурних тенденцій розвитку суспільства.

Світова пандемія 2020 вплинула на бізнес, освіту, змінила туристичні маршрути, створила нові тенденції в свідомості мільйонів людей. Ну і, звичайно, не оминула сферу нерухомості. Стало беззаперечно зрозуміло, наскільки важко дотримуватися епідеміологічних обмежень, сидячи в міській бетонній коробці. Тепер люди, які раніше обирали для себе «квартиру і ніяк інакше» переглянули свої принципи.

Згідно статистики Mind у березні – травні 2020 року кількість запитів в Україні на купівлю приватного будинку зросла вдвічі проти аналогічного періоду 2019 року!

Котежне містечко – переваги заміського житла і відсутність проблем з інфраструктурою

Проте, якщо років 10 тому українці мріяли про заміський «палац», то тепер починають селитись в менших будинках площею до 130-150 квадратних метрів. Це пояснюється кількома факторами – прагнення економії часу на догляд за будинком та новий тренд свідомого споживання ресурсів.

Українці більше не прагнуть селитись в «диких» місцях, де немає сусідів в радіусі кількох кілометрів.

Архітектори прогнозують, що найближчим часом буде бум на будівництво котеджних містечок. Бо це і всі переваги заміського житла, і водночас відсутність проблем з інфраструктурою.

Сніг почистити, сміття вивезти, дерева посадити? Про це подумає об’єднання співвласників.

Помпезні фасади з ліпниною і скульптурами залишились в іншій епосі. Як і гіпсові колони та імітація замкових веж, які нагадують нам про початок 2000-х.

Тепер у моді – цілковитий мінімалізм. Однотонні, максимум – двоколірні фасади, проста фактура – типові риси сучасних будинків.

Тераса – місце для релаксу

Популярним стало будівництво терас. Місця для релаксу після важкого робочого дня, а також пікніків з друзями на вихідних. Зручно, якщо виходів на терасу одразу два: з вітальні і кухні. Останнє суттєво спрощує організацію застілля, адже тарілки непотрібно далеко носити.

Також тераси почали накривати дахом і облаштовувати на них каміни.

Мінімум 2 санвузли

Один санвузол для усієї родини тепер не дуже актуальний. Більшість намагається робити, принаймні, два. Один – лише для чоловіка і дружини з входом зі спальні, інший – для дітей і гостей. Хоча, дехто облаштовує одразу три ванні кімнати.

У великих містах COVID-19 активізував попит на нерухомість за межами міст, у невеликих – у віддалених від центру районах або малозаселених районах.

ЖК «МОЛОДІЖНИЙ XXI» – відповідь на запити сучасності

У Кам’янці-Подільському наразі є лише один житловий комплекс котеджного типу з інфраструктурою та усіма принадами для життя – «МОЛОДІЖНИЙ XXI», що знаходиться за адресою Маршала Харченка, 35. Забудовником комплексу є компанія «Артхаус Груп», яка вже зарекомендувала себе у кількох містах України як надійного та якісного забудовника, зокрема в Житомирі, Южному та Нетішині.

Територія сягає майже 3 га і забудована двоповерховими зблокованими будиночками – так  званими таунхаусами, двома багатоповерховими квартирними будинками та індивідуальними автогаражами. Наразі три лінії таунхаусів уже введено в експлуатацію, дві лінії ще будуються. В загальній кількості – 84 будинки з приватними земельними ділянками площею 2 сотих.

Недоліком комплексу є стан ділянки дороги по вул. Крип’якевича, яка веде до нього. Проте у липні цього року владою було проведено тендер на її ремонт і наразі уже виконуються роботи. Тому незабаром цю незручність буде усунуто.

На території комплексу передбачено чимало комерційних площ, які заплановані і викуплені під універмаг, піцерію, стоматологію, салон краси та інші заклади.

Увесь ЖК обгороджений та має шлагбауми з індивідуальними ключами для кожного мешканця. Забудовник запроектував та реалізував у ЖК «МОЛОДІЖНИЙ XXI» сучасні дитячі майданчики, місця для відпочинку та зони зелених насаджень.

Саме в даному комплексі представлені актуальні планування будинків, стилістика фасадів і вуличного освітлення.

 У кожному котеджі передбачено 2 санвузла, 3 спальні, вітальню та велику кухню-їдальню з панорамним вікном і виходом на власну терасу.

В умовах карантину забудовник пропонує дуже вигідні умови придбання таунхаусів – безвідсоткову виплату на 3 роки за дуже привабливою ціною.

Слоган житлового комплексу – «Власний будинок за ціною квартири», адже компанія ставить перед собою мету – зробити житло комфорт-класу доступним для українців.

Тому, якщо Ви давно задумувались про купівлю власного будинку, але постійно відкладали це питання, то саме зараз – дуже влучний момент.

Наші контакти:

Тел.: 098 333 89 89

https://molodizhnyj.com/

Ми у Facebook:

Ми в Instagram:

 

Поділитися: