24 Травня 2017 | 790

«Жива бібліотека» – новий формат заходу в Кам’янці-Подільському

23 квітня в Кам’янці-Подільському вперше відбулась зустріч в форматі «Жива бібліотека». Кам’янчани, які завітали на захід, мали змогу поспілкуватись з людьми, які організовують дозвілля молоді.

У ролі спікерів – живих книг – виступили Андрій Заєць – режисер, громадський діяч; Костянтин Пархоменко – організатор середньовічного фестивалю «Форпост»; Денис Чорний – актор народного театру «Тандем»; Валентин Драгомерецький – організатор концертів зірок української естради; Андрій Зоін – організатор фестивалю «Республіка».

Учасники заходу отримали унікальну можливість поспілкуватись з людьми, які мають величезний досвід в організації фестивалів, концертів та інших культурних подій в житті Кам’янця-Подільського.

zhyva

В ході спілкування молодь виявила неабияку активність, задавала чимало питань . Декому навіть вдалось отримати корисні контакти, щоб згодом долучитись до організації заходів у місті. Можна з упевненістю сказати, що майже тригодинне спілкування в тісному колі дозволило кожному з учасників отримати для себе корисну інформацію.

Крім молоді на захід завітали заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи історичного факультету Тетяна Білецька та режисер театру «Тандем» Галина Коротенко, для яких тема організації дозвілля для молоді є провідною в щоденній роботі.

zhyva1

Потішила й відкритість спікерів, їхня готовність відверто говорити про «закулісні» аспекти підготовки до кожної події, співпрацю з місцевою владою тощо. Андрій Зоін та Костянтин Пархоменко спеціально приїхали на цю події з Хмельницького.

Як обіцяють організатори «Живої бібліотеки» – СД Платформа Кам’янець-Подільський – це лише початок і кам’янчанам слід очікувати на нові цікаві ініціативи вже цього літа.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

33
1

Поділитися з друзями:

реклама