29 Березня 2017 | 922

Заступник міністра інфраструктури України проінспектував дороги Кам’янця

Додаткові надходження від акцизних товарів, 300 млн на ремонт доріг та встановлення зарядок для електромобілів – топ-теми робочого візиту заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка до Кам’янця-Подільського.

29 березня з робочим візитом Кам’янець-Подільський відвідав заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк. Як повідомляється на сайті міської ради, мета його приїзду – огляд стану доріг Кам’янця та Кам’янець-Подільського району, які мають статус державного значення, а також ділянки, більш відомої у народі, як «тещин язик».

У виїзній робочій зустрічі взяли участь голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, секретар міської ради Дмитро Васильянов, начальник служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк і начальник управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області Віталій Дзюба.

Заступник Міністра інфраструктури оглянув кілька об’єктів – «тещин язик», об’їзну дорогу та дорожнє покриття за містом у напрямку Старої Ушиці.

Юрій Лавренюк зазначив, що сьогодні на будівництво доріг Хмельниччини виділено 300 млн грн. Однак очікується і додаткове фінансування.

– З 1 січня 2018 року запрацює проект, який передбачає створення Державного дорожнього фонду. Фінансування, яке раніше надходило від продажу акцизних товарів, з нового року напряму йтиме в цей фонд. 35% надходжень будуть передані в органи місцевого самоврядування. У 2018 році ця сума становитиме 1 млрд гривень із кожним роком збільшуватиметься, – повідомив заступник Міністра інфраструктури України.

Lavrenjuk

Юрій Лавренюк також розпорядився встановити додаткові знаки, облаштувати освітлення та інформаційні біг-борди на так званому «тещиному язику», поки триває робота над проектом з його ремонту.

Питання з об’їзною дорогою (вулиці Північна, Привокзальна, Харченка) наразі затягується, через те що частина дороги належить «Укрзалізниці», а частина – місту. Тому першочергово потрібно вирішити питання із землею.

Також Юрій Лавренюк наголосив на розвитку в Україні електромобілів. Зокрема, він зауважив, що передбачаються кошти на закупівлю зарядок для цього виду транспорту. Проводитиметься конкурс, за результатами якого буде обрано місто, де безкоштовно і встановлять ці зарядки.

Наприкінці заступник Міністра додав, що вболіває за Кам’янець й робитиме все, аби чимало проектів реалізовувалися саме в нашому місті. Однак потрібна ініціативність та підтримка територіальних громад.

Фото з сайту міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
3

Поділитися з друзями:

реклама