21 Серпня 2017 | 1822

Заправитись неможливо: АЗС призупинили продаж газу через рекордний стрибок цін

Кам’янчани скаржаться, мовляв, вже кілька днів поспіль заправитись газом на АЗС – справжня проблема.

– На заправках «ОККО» та «WOG» вже кілька днів немає газу. Зміг заправитись лише на «БРСМ-Нафта» по 14, 30 грн за літр, – розповідає Юрій з Кам’янця-Подільського.

Відсутність автогазу на АЗС пов’язують з його рекордним подорожчанням. Ще одна ймовірна причина –  масштабні фінансові махінації імортерів скрапленого газу.

Про це повідомляє  «Економічна правда».

За  інформацією видання, за період з 18 по 21 серпня ціна автогазу у великих мережах АЗС виросла в середньому на 1,5 гривні за літр – до 14,99 гривні за літр.

Роздрібні ціни на скраплений газ оновили рекорд. Попередній пік 13,2 грн/л був зафіксований у вересні 2016 року.

Нагадаємо, на початку червня повідомлялось, що СБУ викрила більшість імпортерів паливно-мастильних матеріалів і скрапленого газу в масштабних фінансових махінаціях.

У кримінальному провадженні, в рамках якого СБУ заблокувала ресурси ряду імпортерів зрідженого газу, бере участь 31 юридична особа, в тому числі п’ять імпортерів ЗВГ і два експедитора.

Раніше видання повідомляло, що компанії-імпортери ввозили сировину із сусідніх Росії та Білорусії, використовуючи при цьому офшори. Таким чином вони змінювали ціну та якість товару, аби знизити митну вартість.

Йдеться про збитки на суму понад двісті мільйонів гривень за 2016-2017 роки.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
10

Поділитися з друзями:

реклама