15 Листопада 2016 | 6426

Закордонний паспорт в Кам’янці-Подільському

Сьогодні у рубриці «Протестовано» ми випробували на собі якість надання послуги з отримання закордонного паспорту.

Пропонуємо 4 головні поради, які, сподіваємось, допоможуть вам не стати на наші граблі і пройти процедуру оформлення закордонного паспорту більш вдало.

  1. Закордонний паспорт проти підборів, але за каску.

Дивна порада? Зимою – аж ніяк. Починаючи від перехрестя Лесі Українки і Данила Галицького тротуар вкритий суцільною кригою та лише де-не-де посипаний протиожеледною сумішшю. А з дахів будинків звисають такі бурульки, що без каски треба бути дуже сміливим, щоб крокувати тим тротуаром.  Не краща ситуація і безпосередньо біля Кам’янець-Подільського міського відділу ДМС України.

Для літніх людей такий похід може виявитись справжнім випробуванням.

  1. Плануйте свій час.

Черги, як завжди, довжелезні – отож вам знадобиться мінімум 2-3 години, щоб подати документи. Також зверніть увагу на термін виготовлення закордонного паспорту. Адже  якщо заявлено, що паспорт ви зможете отримати через 30  днів, то мова йде про робочі дні! Тому обов’язково перепитайте у працівників, коли саме ви зможете забрати документ. Це вкрай важливо, особливо, коли мова йде про термінову поїздку.

  1. Диявол криється в деталях

А тепер про деталі, а точніше про перелік необхідних документів.

Для подачі документів крім стандартного набору (заяви-анкети, паспорта громадянина України та квитанції банку про здійснення встановлених законодавством платежів), УВАГА, вам знадобиться – конверт з маркою України, 10 аркушів паперу А4 та ксерокопія вашого паспорту громадянина України з ідентифікаційним кодом.

А це значить, доведеться побігти аж до відділення зв’язку по Соборній через те, що десь ближче купити конверт з маркою чи зробити ксерокопію вам просто не вдасться.

 llf6o3a3vbi

  1.  Вартість послуги. Не дивлячись на численні суперечки щодо правомірності тарифів ДМСУ, ціни на їхньому офіційному сайті співпадають з тими,  які озвучують у Кам’янець-Подільськогму міському відділі ДМСУ, отож сюрпризів бути не повинно.

Вартість паспорту без чіпа:

  • виготовлення паспорту без чіпа за 30 робочих днів – 491,32 грн. (253 грн.- вартість адміністративної послуги та 238 грн. 32 коп. – вартість бланку)
  • термінове виготовлення паспорту без чіпа за 7 робочих днів – 744,32 грн. (506 грн.- вартість адміністративної послуги та 238 грн. 32 коп. – вартість бланку)

Вартість паспорту з електронним чіпом (біометричний паспорт):

  • виготовлення біометричного паспорту за 30 робочих днів – 557 грн. 32 коп. (253 грн.- вартість адміністративної послуги та 304 грн. 32 коп.– вартість бланку)
  • термінове виготовлення біометричного за 7 робочих днів – 810 грн. 32 коп. (506 грн.- вартість адміністративної послуги та 304 грн. 32 коп– вартість бланку)

Підсумовуючи наше тестування, зазначимо, що зручність надання послуги з отримання закордонного паспорту в Кам’янець-Подільському міському відділі ДМСУ «вдалою» аж ніяк не назвеш. По-перше, довжелезні черги, по-друге, тільки уявіть літню людину, яку змушують бігати за конвертами та аркушами паперу по всьому місту в таку ожеледицю. І змушують робити це абсолютно незаконно.

Адреса міського відділу: вул. Данила Галицького, 6

Телефон: +38 (03849) 9-09-79, 9-15-79

P.S. Хочеться сказати і про умови праці у Кам’янець-Подільському міському відділі ДМСУ. Щире співчуття викликає дикий холод у кабінетах та відсутність достатньої кількості працівників, які могли б впоратись з чергами у коридорах значно швидше.

 

Також читайте: Де заховався і як працює «паспортний стіл» у Кам’янці-Подільському

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: