16 Травня 2022 | 1410

Закордонні паспорти та ID-картки: що змінилось і де оформити

З 15 березня усі територіальні підрозділи ДМС у Хмельницькій області приймають і надають послуги: з оформлення ID-картки, закордонного паспорта громадянина України, продовження строку дії закордонних паспортів і внесення відомостей про дітей, зокрема, вклеювання фотокартки до закордонних паспортів батьків.

Вартість оформлення паспортів:  

  • паспорта громадянина України – 372 грн, термінового документу – 498 грн.
  • паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 733 грн, термінового – 1085 грн.

На час воєнного стану зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та строки видачі дозвільними органами документів дозвільного характеру.

Куди йти переселенцям?

Багато українців, тікаючи від війни, залишили все цінне вдома. В тому числі і документи. Відновити внутрішні паспорти через втрату переселенцям можна у територіальних підрозділах міграційної служби. У Кам’янці-Подільський діє підрозділ міграційної служби за адресою вул. Князів Коріатовичів, 68. За цією адресою також можна отримати послуги щодо оформлення паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Що змінилось в умовах воєнного стану?

Наразі до паспортів батьків або законних представників здійснюється вклеювання фото дітей із зазначенням їх персональних даних. Ця інформація посвідчує їхню особу та підтверджує громадянство України. У закордонний паспорт батьків можна вклеїти фотокартку дитини віком до 18 років і за такою процедурою виїжджати закордон неповнолітнім.

Також громадяни, у яких закінчується термін дії закордонного паспорту, можуть його продовжити.

Тобто зараз відліковується 5 років від того терміну, коли закінчилась дія закордонного паспорту і продовжується на цей термін. До прикладу, якщо сьогодні у вас закінчилась дія паспорту, то наступного дня можна звертатись до територіального підрозділу міграційної служби для його продовження.

Продовження дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється у той самий день. Послуга є безкоштовною.

Додаткову інформацію щодо можливості отримання адміністративних послуг можна дізнатись за тел. (03849) 9-61-89, або за номерами «гарячої лінії» УДМС у Хмельницькій області: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама