20 Грудня 2019 | 4131

Заборона грального бізнесу під виглядом лотерей: перший день ревізії у Кам’янці-Подільському

У п’ятницю, 20 грудня, Кабмін виключив можливість грального бізнесу під виглядом лотерей. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що всі гральні заклади до 16 години припиняють функціонування.

У Кам’янці-Подільському, як і у більшості міст України, майже відразу після заяви в авральному порядку почали закриватися такі гральні заклади.

Кореспондент Vdalo.info у складі групи реагування Кам’янець-Подільського міського відділу поліції здійснив перевірку приміщень, де ще вчора функціонували так звані лотереї.

Під час ревізії не було виявлено жодного працюючого закладу. Власники та орендарі приміщень також проводять демонтаж банерів та рекламних вивісок гральних закладів.

У поліції запевняють, що перевірки на цьому не закінчуються: групи реагування продовжуватимуть перевіряти місця, де можуть знаходитися вже незаконні заклади.

Начальник Кам’янець-Подільського міського відділу поліції Юрій Білянський у коментарі Vdalo.info заявив, що сьогодні в місті не зафіксовано діяльності гральних закладів під виглядом лотерей.

Якщо вам відомі факти щодо функціонування у Кам’янці-Подільському незаконного грального бізнесу, можете повідомляти на номер 102 або ж анонімно на електронну пошту – editor@vdalo.info.

Усі фото: Vdalo.info

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

100
10

Поділитися з друзями:

реклама