27 Квітня 2018 | 1567

За самогоном, хлібом та мистецтвом завітайте на «Історичний пікнік» у Кам’янці-Подільському

Ручний друкарський верстат, винайдений Йоганном Гутенбергом у середині 1440-х років, – ще один новий об’єкт, який варто побачити та випробувати в дії під час «Історичного пікніка», який проходитиме з 30 квітня по 1 травня.

Ви зможете самостійно надрукувати гравюру цим давнім методом та отримаєте на згадку картину.

piknik (5)

реклама

А ще під час пікніка можна буде скуштувати запашний хліб, випечений згідно технологій ХVІ-ХVІІ ст. Перші відомі згадки про замкову піч датуються 1494 роком, тому саме похідна піч замкової пекарні занурить вас у автентичну атмосферу середньовічного замку. А чарівний аромат свіжовипеченого хліба не дозволить пройти повз, не скуштувавши!

piknik (2)

Ще одна «смачна» атракція – самогонний апарат. Саме таки девайс був знайдений у  70-х роках ХХ століття підчас розкопок на місці битви під Берестечком (Волинська обл.), що відбулась у 1651 році між Військом Запорозьким та армією Речі Посполитої.

Відомий археолог, Ігор Свєшніков вважав, що знайшов верхню частину апарату для отримання горілки. Він виготовлений з цілого шматка дуба, в якому видовбана округла чашечка і похилий зверху вниз канал, який з’єднує цю чашечку з кінцем хвостової частини «агрегату». Чашечка, вочевидь, прикривала підігріту знизу ємкість з брагою, а алкогольний пар випаровувався в неї і, проходячи через канал, охолоджувався (дуб має здатність охолоджувати пари) і перетворювався в алкоголь.

piknik (3)

Виготовлення печаток, свічок, ковальська та гончарська справи, історичні лайфкахи, можливість постріляти з лука та навіть провести археологічні розкопки – все це буде можливо під час «Історичного пікніка» 30 квітня. А 1 травня на вас відвідувачів чекає муштра та знайомство із військовою справою.

Обов’язково беріть із собою дітей! Їм буде особливо цікаво!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: