27 Квітня 2018 | 1551

За самогоном, хлібом та мистецтвом завітайте на «Історичний пікнік» у Кам’янці-Подільському

Ручний друкарський верстат, винайдений Йоганном Гутенбергом у середині 1440-х років, – ще один новий об’єкт, який варто побачити та випробувати в дії під час «Історичного пікніка», який проходитиме з 30 квітня по 1 травня.

Ви зможете самостійно надрукувати гравюру цим давнім методом та отримаєте на згадку картину.

piknik (5)

реклама

А ще під час пікніка можна буде скуштувати запашний хліб, випечений згідно технологій ХVІ-ХVІІ ст. Перші відомі згадки про замкову піч датуються 1494 роком, тому саме похідна піч замкової пекарні занурить вас у автентичну атмосферу середньовічного замку. А чарівний аромат свіжовипеченого хліба не дозволить пройти повз, не скуштувавши!

piknik (2)

Ще одна «смачна» атракція – самогонний апарат. Саме таки девайс був знайдений у  70-х роках ХХ століття підчас розкопок на місці битви під Берестечком (Волинська обл.), що відбулась у 1651 році між Військом Запорозьким та армією Речі Посполитої.

Відомий археолог, Ігор Свєшніков вважав, що знайшов верхню частину апарату для отримання горілки. Він виготовлений з цілого шматка дуба, в якому видовбана округла чашечка і похилий зверху вниз канал, який з’єднує цю чашечку з кінцем хвостової частини «агрегату». Чашечка, вочевидь, прикривала підігріту знизу ємкість з брагою, а алкогольний пар випаровувався в неї і, проходячи через канал, охолоджувався (дуб має здатність охолоджувати пари) і перетворювався в алкоголь.

piknik (3)

Виготовлення печаток, свічок, ковальська та гончарська справи, історичні лайфкахи, можливість постріляти з лука та навіть провести археологічні розкопки – все це буде можливо під час «Історичного пікніка» 30 квітня. А 1 травня на вас відвідувачів чекає муштра та знайомство із військовою справою.

Обов’язково беріть із собою дітей! Їм буде особливо цікаво!

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

21
0

Поділитися з друзями:

реклама