15 Листопада 2016 | 215

За призначення групи інвалідності в райлікарні вимагали 300 доларів

15 листопада під час отримання чергового «хабара» затримано голову лікарської консультаційної комісії Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.

Затримання відбулось за безпосередньої участі працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, завдяки скоординованим заходам у взаємодії зі співробітниками Управління Служби безпеки України в області та проведеним негласним слідчим (розшуковим) діям.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Віталія Гриньківа, вказана особа вимагала та отримала від одного із жителів міста Кам’янець-Подільський в приміщенні лікарні неправомірну вигоду у сумі 300 доларів США, що складає майже 8 тисяч гривень, за сприяння у отриманні групи інвалідності з подальшим правом на одержання матеріальної допомоги від держави у вигляді пенсійних виплат.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, при одержанні обумовленої суми зазначену особу викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

Крім того, під час особистого обшуку в сумці затриманої виявлено ще 3050 доларів США, 26000 гривень та список громадян, яким планувалось встановлення групи інвалідності.

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Фото з сайту прокуратури Хмельницької області

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

38
0

Поділитися з друзями:

реклама