17 Січня 2019 | 289

За напад на пенсіонера 21-річний кам’янчанин отримав рік позбавлення волі

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним 21-річного кам’янчанина, який на початку вересня 2018 року на вулиці здійснив напад на пенсіонера. Нападник обхопив рукою шию пенсіонера і почав душити. Коли ж пенсіонер вирвався, вдарив його кулаком в обличчя. Від удару потерпілий втратив рівновагу і впав на землю. Тим часом обвинувачений вийняв з його кишені посвідчення учасника бойових дій та 60 гривень, які, втікаючи, загубив.

Чоловік отримав покарання – 1 рік позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Враховуючи наявність декількох обставин, що пом’якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, а саме визнання вини обвинуваченим, щирого розкаяння, відсутність у потерпілого будь-яких претензій майнового та морального характеру, позицію останнього про застосування щодо обвинуваченого покарання не пов’язаного із позбавленням волі, незначний розмір завданої шкоди, врахувавши особу обвинуваченого, його молодий вік, суд визнає дані обставини винятковими та вважає за можливе призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції ч. 2 ст. 186 КК України, однак, зважаючи на суспільну небезпечність вчиненого злочину, у виді позбавлення волі, – ідеться у вироку.

Цікаво, що на момент ухвалення цього вироку в провадженні Хмельницького міськрайонного суду перебував обвинувальний акт щодо вчинення цим же чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України – «Шахрайство».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте вирок?

3
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: