12 Липня 2017 | 412

За кількістю юридичних осіб в області Кам’янець поступається лише Хмельницькому

Станом на 1 липня 2017 р. на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Хмельницькій області перебувало 28,2 тис. юридичних осіб та 1,3 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

Як повідомляє головне управлiння статистики у Хмельницькій област, найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому (39% від загальної їх кількості), Кам’янці-Подільському (7%) та Хмельницькому районі (6%). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області.

Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю – 6,8 тис., частка яких в загальній сукупності юридичних осіб на початок липня 2017 р. становила 24%, приватні підприємства – 5,6 тис. (20%), органи влади, організації (установи, заклади) – 4,1 тис. (15%).

Разом з тим у січні–червні 2017 р. знято з обліку в ЄДРПОУ 318 юридичних осіб, з них найбільше – у Дунаєвецькому районі (п’ята частина від загальної кількості ліквідованих).

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 866 іноземних засновників із 64 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Кіпру – 12%, Російської Федерації та Польщі – по 11% .

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
0

Поділитися з друзями:

реклама