11 Вересня 2020 | 2603

«За 10 років я за жоден вчинок не шкодую»: Сімашкевич пояснив, чому не пішов на третій термін

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич стверджує, що вже давно ухвалив рішення не балотуватися втретє на посаду мера і пообіцяв, що в Хмельницькій обласній раді, у разі перемоги на виборах, «робитиме усе від себе залежне для розвитку Кам’янця».

Про це Сімашкевич заявив в ексклюзивному коментарі Vdalo.info.

Я підтримую перебування на посаді максимум дві каденції. Тут мені імпонує досвід США: якщо за два терміни щось не зробив, то вже й не зробиш… За 10 років, які я відпрацював для свого міста, я за жоден день та свій вчинок не шкодую. Я став тією людиною, яка продовжила розвиток міста, – сказав чинний мер Кам’янця.

Сімашкевич додав, що «міняються погляди, стереотипи, політика, політична система, тому хочеться зробити новий крок у житті», маючи на увазі рішення щодо висунення його кандидатом у депутати Хмельницької облради від партії «За майбутнє».

Сімашкевич стверджує, що балотуватися в обласну раду йому запропонував один з лідерів політсили, нардеп Сергій Лабазюк.

У нас була буквально одна зустріч з Сергієм Лабазюком. Він пояснив, що партія перш за все хоче займатися економікою, що мені імпонує…Кадрові питання щодо формування списку я не вирішував. На сцені (під час так званого «інформаційного форуму» біля Ратуші 10 вересня, – Vdalo.info) я знав, що буду я та лікар Андрій Кланц,  – додав Сімашкевич.

На запитання, чи пропонував йому увійти до списку партії «За майбутнє» потенційний кандидат на посаду мера Кам’янця Володимир Мельниченко, Сімашкевич відповів:

Ні, у нас такої розмови (з Мельниченком, – ред) не було. Мені пропонував іти на вибори безпосередньо Лабазюк, – стверджує Михайло Сімашкевич та додає, що загалом йому надходили пропозиції про спільний похід на вибори «практично від усіх ключових партій».

Також Сімашкевич відповів, як будуватиме виборчу кампанію, поєднуючи її з роботою міського голови.

Я, в принципі, поки ніяк не думаю будувати кампанію. Зустрічі з людьми заборонені, адже, не дай бог, ми перейдемо в червону зону карантину. Порушувати закон у цьому питанні не можна. Я зможу висловлюватися на своїй сторінці у Facebook, яка програма буде в партії… Не буде ніяких плакатів…Якщо люди визнають, що я зможу зробити щось позитивне, то виправдаю їхню довіру. Якщо ні, то ні. Це таке, життя проходить постійно з підйомів та злетів, – резюмував Сімашкевич.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте діяльність Сімашкевича на посаді мера Кам'янця?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: