23 Жовтня 2020 | 1358

З ТВК зникли документи, але це нікого не цікавить?

Вчора, 22 жовтня, на вимогу шести членів Кам’янець-Подільської територіальної виборчої комісії було скликано позачергове засідання. Одним із питань було зникнення документів, на основі яких проводилось жеребкування з відбору членів дільничних виборчих комісій.

Як стверджують представники ВО «Свобода», їхня партія та ще кілька учасників виборчого процесу не отримали представництва на кількох дільницях.

За зачиненими дверима кулуарно було вирішено як розкласти «своїх» по дільницях і не допустити до ДВК представників від інших партій, кандидатів. Вони сформували «мельниченківські» комісії, відібравши право представництва в нас та інших. Список-оригінал, на підставі якого формувались комісії, після жеребкування був знищений, – повідомив в коментарі Vdalo.info кандидат на посаду міського голови та лідер міського осередку партії ВО «Свобода» Михайло Посітко.

Проте до розгляду зазначеного питання справа так і не дійшла. 8 членів ТВК, серед яких «незмінні» учасники виборів у Кам’янці-Подільському з 2010 року Віталій Белінський, Тетяна Остафійчук, Борис Охота, Олег Підскоцький, проголосували проти розгляду даного питання.

Як повідомила на засіданні член ТВК Юлія Дрозд, спроба розглянути це питання зривається вже не вперше. Усі спроби хоча б включити питання про зникнення документів до порядку денного не мали успіху. Для цього не вистачало голосів.

Нами було зроблено кілька запитів на отримання документу-оригіналу, на підставі якого було сформовано комісії. Коли ми дізнались, що його вже не існує ( чи то знищили, чи то вкрали), залишилось викликати поліцію, – зазначив Михайло Посітко.

Журналісти Vdalo.info звернулись в міський відділ поліції, де на їх запит повідомили, що зникнення документів з ТВК навіть не було занесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки ці документи не відносяться до суворої звітності.

Внести це питання до порядку денного спробували і сьогодні, 23 жовтня, проте Олег Підскоцький запропонував знову не включати його, посилаючись на те, що в приміщенні міської ради вже чекають члени ДВК, яким мають видавати бюлетені. Данну пропозицію підтримали 9 членів ТВК,  таким чином питання вкотре не розглянули.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
33

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: