21 Листопада 2016 | 1308

З готелю «Ксенія» госпіталізували 9 дітей та 3 дорослих (Оновлено)

Як стало відомо з власних джерел, 12 учасників всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю-конкурсу мистецтв «Перлина Кам’янця», госпіталізували у зв’язку з підозрою на отруєння.

Фестиваль проходив у Кам’янці-Подільському з 19 по 21 листопада. За попередньою інформацією участь у заході взяли діти з 19 регіонів України.

У коментарі начальник управління охорони здоров’я міської ради Юрій Пливанюк зазначив, що саме в цей момент знаходить в готелі «Ксенія», де проживають учасники. За попередньою інформацією наразі госпіталізовано 12 осіб, серед них 9 дітей та 3 дорослих.

Як повідомила директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, всю відповідальність за поселення, проведення дозвілля та харчування несе безпосередньо організатор фестивалю  – «Vita Fest».

Організатори поки що утримуються від коментарів.

18:30

Начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк повідомив вже про 12 госпіталізованих: 9 дітей та 3 дорослих. Стан постраждалих задовільний, вони перебувають в інфекційному відділенні міської лікарні №1.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
25

Поділитися з друзями:

реклама