19 Січня 2018 | 448

Юні кам’янчани защедрували для саперів та військових з Канади (фото)

У четвер, 18 січня, до військовослужбовців Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, завітали працівники та вихованці Кам’янець-Подільського дошкільного навчального закладу «Світлячок», аби привітати військових із святами.

ditu

Як повідомив прес-офіцер Андрій Агєєв, діти щедрували, співали українські пісні та розіграли невелику виставу. Учасники були одягнені в традиційне святкове вбрання. Військовим саперам такий яскравий виступ припав до душі та подарував багато позитивних емоцій, зазначив військовий.

ditu1

У свою чергу, військовослужбовці Центру розмінування та їхні колеги-інструктори з Канади, які навчають українських саперів, підготували малечі солодкі подарунки, а також запевнили їх, що робитимуть усе, аби на нашій землі якнайшвидше наступив мир і спокій.

ditu2

Як зазначив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, військовослужбовці давно підтримують вихованців дитсадка «Світлячок», у якому проживають і навчаються діти-сироти та діти батьків, які позбавлені батьківських прав. Малеча залюбки приїжджає до воїнів-саперів, тож такі візити стали доброю традицією.

ditu3

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

22
0

Поділитися з друзями:

реклама