16 Червня, 2021 | 176

Які подарунки краще не дарувати коханій на день народження?

Багато дівчат люблять сюрпризи на свій день народження і якщо ви хочете її здивувати, то вам варто грунтовно підійти до питання вибору подарунка. Спеціально для вас ми зібрали варіанти презентів, яких варто уникати і сподіваємося, ви не допустите помилки і не зупините свій вибір на одному з них.

Косметика

На перший погляд вам може здатися, що ви добре знаєте свою кохану, бачили бренди косметики, якою вона користується у неї на полиці і точно зумієте вибрати для неї потрібні косметичні засоби. Але прийшовши в магазин ви зрозумієте, що абсолютно не розбираєтеся в цій сфері і навіть досвідчені консультанти не зможуть вам допомогти, адже вони і взагалі не знайомі з вашою дівчиною і не розбираються в її смаках. Тому, якщо ви не впевнені на 100% в тому чи іншому засобі або парфумерії, то краще уникати цього варіанту в якості презенту.

Що-небудь для схуднення

Якщо дівчина скаржиться вам на недоліки своєї фігури, то робить вона це точно не для того, щоб ви дарували їй що-небудь для її корекції! Тому, відразу викиньте з голови ідею купувати їй підлогові ваги, тренажери, бади тощо. Єдиний прийнятний варіант – це фітнес трекер, адже він крім підрахунку калорій і фіксації кількості пройдених кроків виконує і інші функції, а значить, такий знак уваги вона оцінить.

Банальні сувеніри

Навіть якщо ви не можете придумати нічого оригінального, то не варто скочуватися до покупки банальних сувенірів! Повірте, вашій дівчині не потрібні рамки для фото, м’які іграшки, свічники, статуетки тощо. Такі презенти можна подарувати їй в будь-який інший день, але вже точно не в день її народження.

Конверт з грошима

Ще один подарунок, який може швидше образити дівчину, ніж її порадувати. Адже якщо ви даруєте їй такий конверт, ви тим самим показуєте, що навіть не заморочилися з пошуком хоч якогось подарунка для своєї коханої. Якщо ж у вас і справді немає ніяких ідей стосовно презенту або не вистачає часу на його пошуки, то радимо вам придбати альтернативний варіант, а саме подарункову карту. Купити її ви можете на https://onecard.gift/podarki-devushke, урочисто вручити прекрасній дамі, а вона вже сама обере для себе по справжньому потрібний і цікавий подарунок.

Домашні тварини

Навіть якщо ваша кохана любить тварин, це абсолютно не означає, що вам потрібно дарувати їй тваринку на день народження. Адже по-перше, вона може бути не готова до такої відповідальності, а по-друге, ви можете просто не вгадати з вибором живої істоти. Тому, або відразу відмовтеся від цієї ідеї або ж обговоріть цей варіант подарунка зі своєю коханою, не дійте у неї за спиною.

Білизна та одяг

Такий варіант подарунка допустимий, але тільки якщо ви добре знаєте свою дівчину, аж до її розмірів і переваг в одязі. Якщо ж ви не впевнені в своїх силах, то краще не ризикувати, адже ви можете купити їй білизну не того розміру або фасону, а сукню не того кольору або фірми тощо.

Постарайтеся уникати цих варіантів і тоді у вас буде більше шансів по справжньому здивувати і порадувати дівчину в її день народження!

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: