7 Січня 2017 | 239

Яка переробна промисловість «на ходу»?

Головне управління статистики у Хмельницькій області проаналізувало обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності у січні–листопаді 2016 року.

Лідерами в області за показниками минулого року стали підприємства переробної промисловості, що здійснюють постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Високий обсяг реалізованої продукції продемонстрували виробники харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, а також ґумових і пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції.

Добувна промисловість і розроблення кар’єрів

Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 10 561 066,0 тисячі гривень, що складає 36,5% від всієї реалізованої продукції.

Виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів.

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 7 174 881,4 тисяч гривень, що складає 24,8% від всієї реалізованої продукції.

Виробництво ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 4 688 465,3 тисячі гривень, що складає 16,2% від всієї реалізованої продукції.

Машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 2 252 221,2 тисячі гривень, що складає 7,8% від всієї реалізованої продукції.

Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 1 664 262,4 тисячі гривень, що складає 5,8% від всієї реалізованої продукції.

Виготовлення   виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність.

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 839 545,9 тисяч гривень, що складає 2,9 % від всієї реалізованої продукції.

Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 467 181,4 тисяч гривень, що складає 1,6% від всієї реалізованої продукції.

Водопостачання; каналізація, поводження з відходами

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 215 279,4 тисячі гривень, що складає 0,7% від всієї реалізованої продукції.

Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції.

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу – 132 770,9                тисячі гривень, що складає 0,5% від всієї реалізованої продукції.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: