1 Листопада 2018 | 355

Як у Кам’янці-Подільському працює програма з ремонту внутрішньобудинкових мереж

У Кам’янці завдяки співпраці мешканців і міської влади за програмою 50/50 проведено капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж у понад 15-ти багатоквартирних будинках.

Відповідна програма була прийнята депутатами кілька років тому на сесії міської ради. Завдяки їй у 2016-му та 2017-му роках ДП «Тепловода» проведено ремонти, – а це як повна, так і часткова заміна мереж, – у 14 будинках міста. Зокрема, за такими адресами, як вул. Космонавтів, 19, 21, Хмельницьке шосе 10, 10 а, вул. Космонавтів, 8 та інших.

У 2018-му бюджет програми склав 400 тис. грн – 200 тис. грн на ремонт мереж тепло-, водозабезпечення та водовідведення передбачив міський бюджет і стільки ж кам’янчани.

Для формування плану робіт на 2019 рік департаментом житлово-комунального господарства продовжуються розглядатись звернення співвласників житлових будинків, які виявляють бажання взяти участь у програмі.

Для того, щоб стати учасником програми, необхідно зробити чотири простих кроки. Про це нагадав кам’янчанам заступник міського голови Сергій Бабій.

Крок №1 – написати колективну заяву (рішення правління чи загальних зборів) міському голові про згоду на спільне співфінансування капітального ремонту мереж у будинку. Додати кошторис виконаний ДП «Тепло».

Крок №2 –  отримати порядковий номер проекту в інтернет-реєстрі на сайті міської ради (автоматично вносить Департамент ЖКГ).

Крок №3 – виготовлення проекту ( замовляє Департамент ЖКГ).

Крок №4 – виконання спільного проекту ( першочергово використовуються кошти мешканців 50%).

В цьому році за таким прозорим принципом виконали 3 спільні проекти:

  • в багатоповерховому будинку Грушевського, 56 були замінені всі мережі тепла (за кошти: міської ради -100 тис. грн та ОСББ-100 тис. грн)
  • Лермонтова 2а – мережі холодної води (15 тис. грн – міська рада, 12 тис. грн – ОСББ)
  • Космонавтів,19 – каналізаційні мережі водовідведення (проект на стадії виконання).

Надалі у планах – капремонт будинкових мереж холодного водопостачання в будинку на Патріарха Мстислава, 9.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
1

Поділитися з друзями:

реклама