19 Грудня 2017 | 345

Як пройшла зустріч кам’янчан з директором Львівського теруправління НАБУ

18 грудня в актовій залі Кам’янець-Подільської райдержадміністрації з півторагодинним запізненням відбулася зустріч громадськості з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським.

Юрисдикція Львівського теруправління поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

Лопушанський розповів присутнім про завдання Бюро, його структуру, підслідність та наголосив на необхідності створення Антикорупційного суду.

Щоправда, кокретними результатима роботи НАБУ на Хмельниччині Лопушанський не зміг похвалитися. Наразі у Хмельницькому міськсудді розглядається дві справи прокурорів з Тернополя, які підозрюються у хабарництві.

Також Бюро залучене до розслідування справи депутата Хмельницької облради Миколи Харкавого, якого затримали в Кам’янці на хабарі.

Наразі це фактично усі здобутки НАБУ на Хмельниччині. Саме тому очільник Львівського теруправління Бюро закликав кам’янчан повідомляти про факти корупції.

«Питання – не у поговорити, а отримати від вас інформацію. Сподіваюся, що вже завтра я матиму з Кам’янця конкретні обгрунтовані факти щодо корупції», – зазначив Лопушанський.

Присутніх, які прийшли на зустріч, цікавило чи може НАБУ розслідувати корупційні злочини вчинені чиновниками місцевих та сільських рад.

Натомість Лопушанський заявив, що НАБУ підслідні мери міст обласних значень (Львів, Хмельницький, Харків і т.д.), депутати обласних рад, судді, керівники великих держпідприємств, особи вищого офіцерського складу силових структур, або якщо предмет злочину перевищує 500 прожиткових мінімумів.

Якщо ви маєте інформацію про корупційне правопорушення у Кам’янці-Подільському та районі, яка може бути перевірена детективами НАБУ, то:

  • можете зателефонувати на безкоштовну телефонну лінію НАБУ 0-800-503-200, яка працює в будні з 9.00 до 18.00;
  • надіслати заяву до Львівського теруправління НАБУ, в якій викласти факти корупційного правопорушення за адресою: 79005, м. Львів, вул. Коперника, 4 ; е-mail : lviv@nabu.gov.ua чи прийти до громадської приймальні;
  • надіслати звернення, використавши електронну форму на офіційному веб- сайті НАБУ: www.nabu.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: