20 Жовтня 2020 | 267

Як планують вирішувати екологічні проблеми кандидати на посаду міського голови?

Які екологічні проблеми є критичними для Кам’янця-Подільського? Це ми уже визначили (результати тут), а тепер наступний крок – як їх вирішувати.

21 жовтня долучайтесь до онлайн Еко Дискурсу для обговорення варіантів вирішення кліматичних/екологічних проблем спільно із кандидатами на посаду міського голови Кам’янця-Подільського, експертним середовищем та активними містянами.

Також представники ГО «Хмельницький енергетичний кластер» презентують інфографіку із екологічними цілями кандидатів, а представники ГО «Екодія» (м. Київ) – Дорожню карту кліматичних цілей України  до 2030 року.

Зареєструйтесь на зустріч за посиланням, де також можете залишити запитання/коментар, яке буде озвучене під час Дискурсу – https://forms.gle/JaU8qAGyZiqMQ6wS6

Еко Дискурс розпочнеться 21 жовтня о 18:30 у Zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/89673796501

Онлайн трансляція Еко Дискурсу також відбуватиметься на сторінці Хмельницького енергетичного кластеру у Facebook https://www.facebook.com/RenewableEnergyCluster

Модеруватиме Еко Дискурс голова правління ГО «Хмельницький енергетичний кластер» Степан Кушнір.

Даний захід проводиться громадською організацією «Хмельницький енергетичний кластер» в рамках ініціативи «Кліматичні цілі міст Хмельницької області» за фінансової підтримки Федерального міністерства з охорони навколишнього середовища, збереження природи та ядерної безпеки Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
3

Поділитися з друзями:

реклама