rozsuvni vulychni vorota
20 Жовтня, 2017 | 353

Як підібрати відкатні ворота в Трускавці, розповідає brama-market.lviv.ua

Якщо ви маєте будинок за містом, необхідно попіклуватись про його безпеку. Перш за все, необхідно встановити надійний паркан та браму. За опитуваннями, на сьогоднішній день найпопулярніший тип огорожі — відкатні ворота. В чому їх секрет? По-перше, вони більш витривалі ніж розпашні моделі. По-друге, вони виглядають естетично. Дизайн можна підібрати на будь-який смак — від лаконічного мінімалізму до величних кованих брам.

Технічні переваги відкатних воріт

Для початку зазначимо, що це прекрасний варіант якщо прибудинкова територія невеликого розміру. Річ в тому, що для відкриття воріт не потрібен вільний простір в під’їзній частині. Стулки просто відкочуються вбік, уздовж паркану. Також варто зазначити, що завдяки конструкції та бетонної основи в якості опори стулки не провисають. Таким чином, система служить довго, не потребуючи ремонту.

Окрім цього, до переваг безперечно відносить вітростійкість. Відкатні вуличні ворота легко переносять погодні негаразди, на кшталт снігу або дощу. Це пов’язано з використанням якісних матеріалів, переважно оцинкована сталь.

В конструкції повністю відсутня як горизонтальне, так і вертикальне навантаження на петлі. Натомість система робить основний тиск на платформу з роликовими підшипниками, котрі фіксуються на бетонній основі. Таким чином, значно підвищується експлуатаційний строк.

Основні характеристики

Параметр Показник
Покриття Полімерні лакофарбові засоби
Матеріали Оцинкована / нержавіюча сталь;
Алюміній;
Деревина;
Профнастил
Тиха робота Так (завдяки безшумним направляючим)
Робочий ресурс Від  25 000 повних циклів
Наповнення Сендвіч-панелі з пінополіуретаном
Вітростійкість Висока
Антикорозійний захист Так

zahyst avtomatychnogo pryvodu

Чи є якісь недоліки?

Мінусів у відкатних вуличних воріт небагато, але слід про них згадати. Перед замовленням впевніться, що уздовж паркану достатньо місця для вільного відкочування.

Ще один момент, важливо уважно підбирати електропривод. Якщо встановлено непідходящу автоматику можливі збої в роботі системи. Ми рекомендуємо звернути увагу на спеціальну автоматику для відкатних воріт італійської компанії Came або німецьку Hormann. І перший і другий варіант відрізняється високою якістю та надійністю, тому брама прослужить дуже довгий час.

Наскільки дорого коштують розсувні ворота?

Вартість воріт передусім залежить від матеріалів, що використовуються. Найдешевший варіант — профнастил, але будьте обережні, оскільки він найменш витривалий до механічних пошкоджень та впливу навколишнього середовища.

Найдорожчі ворота, звичайно, ковані. По-перше, це ручна робота. По-друге, для того щоб їх зробити необхідна велика кількість матеріалів. Хоча варто сказати, що виглядає така модель казково.

Найбільш популярний варіант — ворота з сендвіч-панелей. Їх перевага в надійній конструкції та якісних матеріалах (сталеві або алюмінієві панелі заповнені пінополіуретаном). Це та сама золота середина.

Модель Вартість (євро)
Профнастил 4000х2000 мм 530
Сендвіч-панелі 4000х2085 мм 1115
Ковані 4000х2200 мм 3410

 

Як можна замовити якісні розсувні моделі в Трускавці?

Якщо бажаєте зробити замовлення на відстані, то вже зараз можете проглянути каталог та обрати для себе бажаний варіант. Далі, тисніть «оформити» заявку и після відправлення вами зателефонує менеджер. З ним ви детально обговорите всі питання, та домовитись про час доставки і монтажу. Хочете подивитись макети власними очима? Тоді чекаємо у виставковому центрі «БРАМА-МАРКЕТ» в Трускавці.

Фахівці оперативно розраховують повну вартість системи. Працюємо по всій Україні. Робимо безкоштовну доставку та заміри. До речі, якщо замовляйте і вуличні, і гаражні ворота робимо знижку — 190 євро. У нас є власна кузня, що дозволяє робити художню ковку.

brama-market-lviv

Поділитися: