15 Березня 2019 | 358

Як бійці АТО з Кам’янця-Подільського розвивають соціальний бізнес

8 учасників з Кам’янця-Подільського беруть участь у другому етапі річної програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей.

Під час зустрічей  з менторами учасники отримали цінні консультації щодо розвитку власних проектів. Після даного етапу майбутні підприємці матимуть опрацьований з менторами бізнес-план та спробують протестувати свої послуги чи продукти. Про це розповіла менеджерка з комунікацій Української соціальної академії Тетяна Курбатова виданню «Цензор.нет».

Для цього Українська Соціальна Академія з партнерами програми забезпечила онлайн навчання і індивідуальні менторські консультації кожному учаснику.

Метою першого етапу програми було: написання власного бізнес-плану, знайомство з практичними  кейсами та розвиток професійних навичок. Для цього було проведено серію модулів, що складалися з бізнес-інтенсивів з викладачами та самостійної практичної роботи і тривали з жовтня до кінця  грудня 2018 року.

Далі, у травні 2019,  учасники курсу підприємництва представлять свої бізнес-плани перед експертною групою на місцевому рівні. П’ять кращих проектів будуть обрані в кожному місті.

Фінальна церемонія нагородження відбудеться  у червні 2019 в Києві. З 10 фіналістів регіонального відбору, які презентують свій бізнес-план в столиці, буде  обрано чотири найкращі соціальні бізнес-проекти. На цьому етапі кожен переможець отримає 2000 доларів США для старту бізнесу. Це стало можливо завдяки фінансуванню проекту Конгресом українців Канади та Карітас-Спес.

Андрій Бондарук, учасник програми соціального підприємництва Української Соціальної Академії з Кам’янця-Подільського, співзасновник медичного центру «Надія»:

«Медичний центр ми з напарницею планували відкрити ще рік тому. Ми взяли в оренду приміщення на Укрпошті і цілу весну і літо робили там ремонт. Не вистачало тільки розуміння:  як це зробити,  як рекламуватися, налагодити систему обліку, зробити всі дозвільні документи і ще купа різних «як»? На щастя, мене запросили взяти участь у навчанні в Українській Соціальній Академії в м. Кам’янець-Подільський. На навчанні мене вразив рівень викладачів, що давали  лише практичні реальні знання. Ми отримали заряд мотивації і бажання впроваджувати проекти  на практиці. Як результат,  ми отримали ліцензію і 22 листопада 2018 відкрили медичний Центр «Надія» у м.Чортків. Наразі у нас ведуть прийом такі спеціалісти: дерматовенеролог-трихолог, гінеколог, уролог, проктолог-хірург, кардіолог і з лютого працює невропатолог. Крім того, працює кабінет естетичної медицини і косметології. Ми хочемо розвиватися і відкривати нові напрямки нашої діяльності. А що найголовніше – завдяки Українській  Соціальній Академії, знаємо як це зробити!»

Олександр Гуменюк – учасник програми з Кам’янця-Подільського  Олександр працює над проектом арома-фіто сауни:

«Як студент програми соціального підприємництва хочу подякувати академії за підтримку наших проектів. Завдяки зусиллям команди Української Соціальної Академії ми дізналися, що таке соціальне підприємництво, як розвивати бізнес і керувати фінансовими потоками. Викладачі академії допомагають майбутнім соціальним підприємцям розробити план реалізації їх бізнес-ідей та знайти інвесторів. Мені особисто участь принесла користь і навчила фінансової грамотності».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: