1 Квітня 2020 | 406

Вибираємо дитяче комп’ютерне крісло

Сьогодні майже кожна дитина має комп’ютер, який потрібен їй для навчання та ігор. Так як сучасні діти багато часу проводять перед монітором, їм потрібне добре крісло. Якщо, до цього питання не підійти з усією відповідністю, то згодом дитину чекає порушення постави через тривале перебування в неправильній позі перед монітором. І це найбільш часта проблема, з якою стикаються батьки.

Щоб цього уникнути, необхідно правильно вибрати комп’ютерне крісло яке б відповідало наступним вимогам: підтримувало поставу в потрібному положенні, було комфортне і зручне, виготовлялось з безпечних матеріалів, мало сучасний дизайн, не сковувало б руху дитини і було легким і простим в застосуванні. Таким характеристикам відповідають спеціально розроблені для дітей дошкільного та шкільного віку, а також підлітків комп’ютерні крісла, представлені в багатьох меблевих магазинах. Купити якісне крісло для комп’ютера можна на сайті Стіл і Стілець, де в каталозі товару є велика кількість даних меблів.

Види комп’ютерних крісел і стільців для дітей

На сьогоднішні сучасні виробники випускають численні види дитячих комп’ютерних крісел і стільців. Вони відрізняються за кольором, матеріалом, механізмом і функціональністю.

Їх можна розділити на різновиди за віковою категорією:

– для дошкільного та раннього шкільного віку;

– для підлітків, учнів старших класів;

– універсальні з масою регулювань для різних вікових груп.

Також вони розділити за матеріалами, з яких виготовлена оббивка: тканина, шкіра, замінник шкіри. Часто спинки роблять із міцної сітки. Звичайно ж, можна купити для дитини і стілець для роботи за комп’ютером, наприклад ISO. Його перевага в тому, що вартість його набагато нижче, зате спинка і сидіння мають необхідну анатомічну форму. Правда, такий стілець краще купувати для підлітків більш старшого віку, тому що в ньому не передбачено ніяких додаткових регулювань.

Як правильно вибрати дитяче комп’ютерне крісло

При виборі дитячого крісла потрібно звертати увагу на такі моменти:

– Регулювання – оскільки діти ростуть дуже швидко, а можливість раз на рік купувати дитяче крісло є не у всіх батьків, подивіться, щоб було безліч різних регулювань: нахил, висота спинки, підлокітників, сидіння. обов’язково повинна бути передбачена можливість регулювання спинки в вертикальної і горизонтальній площинах, тобто кут нахилу, її відстань від сидіння.

– Ергономічність – спинка повинна повторювати анатомічну форму хребта. Запам’ятайте, що дитині незручно буде цілий день сидіти в кріслі, за яким перед комп’ютером сидять його батьки. Спинка повинна відповідати природному лінії хребта. У такому випадку саме на спинку буде передаватися всю напругу, а внутрішні органи школяра не зазнаватимуть перевантажень.

– Наявність підлокітників – серед фахівців немає єдиної думки щодо підлокітників. Вони потрібні для того, щоб руки і плечові суглоби не так сильно втомлювалися під час тривалої роботи. Однак, підлокітники можуть сковувати рухи, тому від них краще відмовитися. Ну, або придбати крісло зі знімними підлокітниками.

Також звертаємо увагу на хрестовину, в якій точок опори повинно бути не менше п’яти і можливість крісла обертатися навколо своєї осі.

Звичайно ж, всі матеріали повинні бути міцними, а фурнітура якісної і надійної, інакше виріб навряд чи прослужить дуже довго.

При виборі кольору і дизайну можна вибрати для хлопчиків більше темні кольори, наприклад синій, чорний, зелений однотонні чи з різноманітним дизайном. Дівчаткам ж до душі яскраві ніжні кольори. Крісло має гармоніювати із загальним інтер’єром дитячої.

Основні вимоги при правильному сидінні перед монітором

Стопи дитини повністю повинні стояти на підлозі.

Край сидіння не повинен давити в чашечку під коліном, треба вибирати округлене сидіння.

Між стегном і гомілкою, а також стегном і тілом повинен утворюватися прямий кут в 90 градусів.

Саме в такому положенні дитині буде найзручніше працювати за комп’ютером. При правильному виборі крісла ви позбавите дитину від проблеми розвитку сколіозу в майбутньому. Якщо придбати крісло з підголівником, воно додатково буде підтримувати шию в зручному положенні.

Правильно вибране комп’ютерне крісло – це гарантія того, що дитина буде перебувати в ньому в максимально правильному положенні, що в майбутньому вплине на правильне формування хребта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: