28 Березня 2019 | 1315

Вибори-2019 у Кам’янці: видача бюлетенів та перешкоджання роботі ЗМІ

У четвер, 28 березня, в окружній виборчій комісії №193 розпочали видачу бюлетенів дільничним виборчим комісіям (ДВК) Кам’янець-Подільського району.

З самого ранку у холі та під стінами Кам’янець-Подільської міської ради почали збиратися члени ДВК та співробітники Нацполіції, які відсьогодні цілодобово чергуватимуть на дільницях.

Варто зазначити, що перед видачею бюлетенів виник конфлікт між ЗМІ та членами окружкому: спочатку журналістку газети «Ключ» видворив із кабінету голова ОВК Микола Брушневський, а згодом член комісії Іван Правник перешкоджав роботі редактора Vdalo.info.

Він у грубій формі виштовхував журналіста із коридору та не давав змоги здійснювати фотофіксацію видачі бюлетенів.

Після втручання інших членів ОВК журналіст Vdalo.info продовжив виконувати свої професійні обов’язки, проте представники обох ЗМІ не виключають звернення у поліцію з приводу факту перешкоджання журналістській діяльності.

До слова, загалом на 193 окрузі з центром у Кам’янці-Подільському 216 виборчих дільниць, орієнтовна кількість виборців – 147 тис. 223.

Сьогодні планується видати бюлетені для ДВК Кам’янець-Подільського району, завтра – Новоушицькому району, а також бюлетені передадуть на дільниці, які розташовані у Кам’янці-Подільському.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
18

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: