9 Квітня 2019 | 96

Вибір електрогенератора на дачу

Портативні генератори можуть подавати живлення на життєво важливі пристрої по всьому будинку, коли ви стикаєтеся з відключенням електроенергії. На вулиці невеликий портативний генератор може забезпечувати харчування телевізор, невеликі прилади, електроінструменти та ліхтарики під час кемпінгу і т.д.

Ви можете встановити генератори середніх і великих розмірів для роботи на будмайданчиках для роботи з електроінструментами, такими як дрелі, пили, розпилювачі фарби і повітряні компресори. Дуже часто електрогенератори купуються для дачі, де наявність постійної електроенергії не має ніякої необхідності. Ознайомитися з існуючим асортиментом електрогенераторів можна тут https://vseceni.ua/ct/4351/.

Більшість портативних генераторів працюють на бензині або рідкому пропані (LP) для резервного копіювання важливих пристроїв і приладів (таких, як освітлення, холодильник або відстійник) під час простою. Додайте важіль ручного перемикання, і ви зможете доставити повну потужність вашого портативного генератора в електричну систему вашого будинку, що дозволить вам створити резервну копію провідних пристроїв.

Деякі генератори працюють на сонячній енергії. Разом сонячні батареї і генератори можуть забезпечити значну потужність. Великі пристрої можуть працювати до 24 годин без підзарядки. Сонячні генератори можуть повністю заряджатися приблизно за 6 годин за допомогою сонячних батарей або близько 18 годин через вилку. Без викидів ці генератори безпечні для використання в приміщенні і є досить потужними для забезпечення роботи будь-яких приладів і пристроїв, які можуть знадобитися вам на дачі.

Ви повинні регулярно підтримувати і перевіряти резервні генератори на готовність. Більшість виробників рекомендують запускати генератор один раз на місяць, щоб він працював правильно.

Потужність, яку виробляє електрогенератор, визначає, на які елементи він може працювати. Рішення про те, скільки енергії вам потрібно, прямо пропорційно впливає на вибір розміру генератора.

Особливості електрогенератора. Портативні генератори доступні в широкому діапазоні розмірів і характеристик:

  • Розетки із захисним автоматичним вимикачем для захисту від перевантаження генератора.
  • Великі паливні баки для додаткового часу роботи.
  • Вбудовані покажчики рівня палива для запобігання перебоїв в подачі електроенергії.
  • Низькочастотні глушники для тихої роботи.
  • Складено ручки і комплекти коліс для зручного транспортування.

А тепер дамо відповіді на найпоширеніші питання, що хвилюють покупців електрогенераторів.

У чому різниця між номінальною і максимальною (імпульсною) потужністю?

Номінальна потужність в ватах описує кількість енергії, яку портативний генератор може виробляти безперервно. Максимальна потужність – це потужність, яку генератор може виробляти протягом коротких періодів часу. Потужність, необхідна двигуну при запуску, є хорошим прикладом максимальної потужності.

Чи можу я використовувати портативний генератор для резервного копіювання при відключенні електроенергії? Так. Ви можете підключити побутові прилади та пристрої до портативного генератора, але в повному обсязі одночасно.

Ніколи не підключайте генератор до розетки в вашому будинку або офісі. Якщо ви хочете підключити переносний генератор до дротової системі вашого будинку, попросіть сертифікованого електрика встановити схвалений ручний перемикач потужності відповідний електричними нормами.

Що таке перемикач передачі? Перемикач передачі дозволяє вам підключити генератор до електричної системи вашого будинку, при цьому безпечно відключивши вас від електромережі. Це виключить будь-яку можливість небезпечної зворотної подачі.

Що таке зворотна подача? Зворотній подача відбувається, коли генератор підключений до електричної розетки і подає живлення назад в електричні мережі. Це створює для життя будь-яких працівників комунальних служб, які працюють над відновленням електроживлення на цих лініях.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама