14 Квітня 2022 | 1743

Волонтери розповіли про ситуація в селах біля кордону з Білоруссю: потрібна допомога

Волонтери з Кам’янця-Подільського (офіс: вул.Князів Коріатовичів, 5) закривають чимало гуманітарних та військових потреб. На сьогодні вони організували адресну допомогу мешканцям сіл, що знаходяться поблизу кордону з Білоруссю.

Ось як волонтери описують побачене.

«Геноцид.

Одним словом можно описати події, що розгорнулися у селах близько кордону Білорусії.

Ми перші волонтери, що доїхали до цих сіл. Тут немає рятувальників, лікарів, журналістів, як у Ірпині, Бучі чи Гостомелі. Тільки мінери, що роблять свою роботу.

Побачене свідомість відмовляється сприймати. Відключається сприйняття реальності, сподіваєшся, що все це страшний сон. Але не прокидаєшся. Будинки разом з людьми знищені цілеспрямованими пострілами і бомбами.

Воронки замість будинків у декілька метрів. Уцілілих будинків 10%. Хрести свіжих могил вздовж дороги, сотні на цвинтарях. Братські могили у засипаних підвалах. Розстріляні машини з білими прапорами.

Ідемо пустим селом. Не пустими дорогами, а саме пустим селом, в якому лишились тільки обуглені стіни. Сигналимо, з надією вглядаємось у руїни… Можливо хтось вижив, хтось вийде.

А далі… Очі переляканих, обездолених людей. Люди ридають і розповідають історії свого болю. Обійми з учасниками нашої волонтерської команди, і знову сльози. Поховали своїх рідних, сусідів, друзів. Українці, що все життя будували своє хазяйство, лишились ні з чим.

У них немає радості від отриманої допомоги, немає такої емоції зараз зовсім. Дякують на автоматі.

Ненависть переповнює до нелюдів, що знищують наш народ».

Волонтер Георгій Джндемян

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
0

Поділитися з друзями:

реклама